Які курси тестування у Львові краще обрати?

sqa-choose

Які курси тестування у Львові краще обрати? Якість програмного забезпечення грає визначальну роль в успішності проекту та репутації компанії виробника. Професія тестувальника полягає в оцінці роботи програм, додатків чи ігор, виявленні в них багів, помилок, недоліків інтерфейсу.

На сьогоднішній день, тестувальники є одними з найбільш затребуваних та високооплачуваних спеціалістів на ринку ІТ. Компанії дбаючи про свою репутацію готові платити за тестування своїх продуктів, щоб попередити непоправну шкоду своєму іміджу від релізу неякісного продукту.

Курси тестування дають можливість доволі швидко опанувати сучасну професію. Logos IT Academy беззаперечний лідер з якості навчання тестувальників, в програмі курсів одразу включена професійна ІТ англійська, яка є необхідністю для вільної роботи на фрілансі на іноземних замовників.

Курси тестування у Львові представлені кількома навчальними програмами:

compose-128
1. Основи тестування – базовий безкоштовний курс, що включає освоєння необхідних початкових знань для тестувальника, огляд усіх видів тестування та роз’яснення усіх деталей тестового процесу.

gear-128
2. Курси тестування програмного забезпечення QC – чудовий шанс освоїти цікаву професію. Тестувальник програмного забезпечення відповідає за кінцеву якість продукту, проводить аналіз його перед релізом, випробовує працездатність усіх функцій додатку, складає повноцінний звіт проведених тестів, який і є кінцевою точкою процесу тестування. Курси тестування ПЗ у Львові включають освоєння навиків тестувальника від азів до повноцінного тестера, а на фінальному занятті складається повноцінне професійне резюме, яке допоможе знайти роботу в ІТ-компаніях або в якості фрілансера.

browser-128
3. Курси автоматизованого тестування Львів – освітній курс складається із трьох головних складових: базове тестування, основи програмування, автоматизоване тестування, – освоєння яких дозволить повноцінно опанувати професію тестера. Протягом курсу Ви на практиці навчитесь складати автоматизовані тестові програми, аналізувати їх результати та складати звіти.

check-128
4. Комплексний курс тестування у Львові – повноцінна школа тестування, де навіть без технічної освіти, можна здобути професію тестера. Перший цикл курсу надає необхідні базові знання та практичні навички професійного тестера. Наступним кроком в освіті буде підготовка до роботи в ІТ компаніях, аналіз потреб ринку та відточування необхідних практичних навичок до автоматизму. Фінальна частина курсу це постійна практична робота над різноманітними проектами та їх успішна реалізація.

Тестер – цікава професія, що вимагає прискіпливого підходу до перевірки продукту, природньої цікавості та бажання першими перевіряти нове програмне забезпечення. Курси тестування відмінна можливість здобути нову, затребувану на ринку праці професію, що відкриє перед Вами широкі можливості світу ІТ.

IMG_7115

IMG_7086-1

IMG_7009

Обираючи курси тестування слід:

  • Оцінити програму навчання;
  • Переглянути профілі викладачів;
  • Відвідати пробне заняття;

Варто надавати перевагу тим курсам тестування, де освітня програма є найбільш повною, а відточуванню практичних навиків виділяється не менше часу, ніж теорії. Чим більше практики тим краще, в процесі реалізації реальних завдань отримується безцінний досвід. Школа тестування від Logos IT Academy пропонує найбільш повну навчальну програму за професією тестера, що дозволяє одразу після навчання повноцінно працювати у галузі тестування.

© 2015-2017 ТзОВ “Школа тестування” – використання матеріалів ТзОВ “Школа тестування” дозволено з попередньої згоди правовласників. Всі права захищені.