Залишайтеся спраглими,
Залишайтеся безрозсудними!
Стів Джобс

Про проект "Школа тестування"

Школу тестування засновано у Львові 2015 року. Ідея створення школи виникла ще в 2014 році. Протягом року ми аналізували програми навчальних закладів, які навчають QC/QA інженерії по всій Україні, пройшли навчання у кращих технічних закладах, на основі чого змогли виявити низку недоліків, а саме:

вузька спеціалізація навчання

високий поріг прийому на навчання

брак вивчення англ. мови для IT-проблем

глибока прірва між уявними та реальними проектами

низька кількість практичних занять

ШЛЯПАКОВ Р.Я.
директор Школи тестування

До розробки навчального плану ми залучили провідних ІТ-спеціалістів з багаторічним досвідом роботи, тому з впевненістю можемо сказати, що подібної пропозиції в Україні немає. Курс включає 5-місячне навчання. Заняття проводять тричі на тиждень. Навчання розраховане на початківців.

Наша мета - це постійне вдосконалення послуг Школи Тестування та ваш успіх.

Комплексний курс тестування допоможе оволодіти професією тестувальника навіть тим людям, які не мають технічної освіти чи досвіду роботи в ІТ-сфері. Ми не гарантуємо неймовірних результатів усього за один місяць, як любить гарантувати більшість навчальних закладів. Ми не гарантуємо вам працевлаштування, але зобовязуємося докласти максимум зусиль для того, шоб ви отримали роботу, про яку мріяли. У програму курсу входять усі необхідні навики, які ставлять ІТ-компанії перед потенційними кандидатами. Навчання триває 5 місяців. Вам потрібно наполегливо працювати над собою. Виконувати домашні завдання, відвідувати практичні заняття і вже через 3 місяці ви можете починати шукати роботу!

На закінчення курсу пропонуємо тренінг «Співбесіда в ІТ», на якому вас ознайомлять з перебігом процесу співбесіди, будете знати, як себе вести та як себе гідно представити, а також складете Власне резюме і розмістите його на потрібних сайтах.

як проходить навчання

5 місяців навчання, які
перетворять Вас в
професійного
тестувальника
Програма підготована
під потреби ІТ-компаній
на вакансію
тестувальника
Практика для
закріплення знань на
матеріалах з реальних
проектів
Сертифікат професійного
тестувальника

ЯК РОЗПОЧАТИ НАВЧАННЯ?

Залиште онлайн-заявку на сайті та очікуйте дзвінка для обговорення всіх деталей
Відвідайте наш навчальний центр, де вас проконсультують
Підпишіть договір та оплатіть курс, після цього ми забронюємо вам місце у групі
Розпочніть навчання згідно з графіком

Програма курсу

Англійська мова Технічна частина

Навчання триває 2-5 місяців, залежно від інтенсивності та обраного графіку:

Загальна кількість академічних годин: 128

Технічна частина

Заняття 1

Операційні системи: основні властивості, особливості встановлення.

Заняття 2

Віртуальні машини: сфери застосування, практичні заняття

Заняття 3

Прикладне програмне забезпечення: властивості, класифікація, різні види встановлення.

Заняття 4

Пакет необхідних офісних програм та їх застосування.

Заняття 5

Хмарні технології: ознайомлення з конкретними представниками, порівняння між собою.

Заняття 6

Основи Android: опис та історія ОС, базові налаштування, способи встановлення програм, емулятори.

Заняття 7

Основи iOS: опис та історія ОС, базові налаштування, способи встановлення програм, емулятори.

Заняття 8

Браузер: що це таке і для чого він використовується? Які найпопулярніші браузери є та їх особливості? Object inspector: як запустити для чого використовувати?

Заняття 9

Локальний сервер: що це таке і для чого ми його можемо використовувати? Що таке CMS, для чого і як використовується?

Заняття 10

SDLC (Software development life cycle).

Заняття 11

STLC (software testing life cycle). Рівні тестування: Unit, Integration, System, Acceptance. Принципи тестування. Різниця між QC/QA.

Заняття 12

Типи тестування: Smoke, Installation, Functionality, Usability, Security, L10N, I18N, UI та інші.

Заняття 13-14

Вступ у Load Testing. Ознайомлення із JMeter

Заняття 15

Верифікація та валіадція. Позитивне та негативне тестування. Життєвий цикл дефекту.

Заняття 16

Test Design Techniques.
1. Static test design techniques.
2. Dynamic test design techniques (EP+BVA, Decision Tables, State transition, Use Case.)

Заняття 17

Test management system (атрибути тест-кейса). Вимоги (характеристики хороших вимог). Що таке SRS, User Story, Use Case. Аналіз та звітування.

Заняття 18-19

Вступ у автоматизацію. Ознайомлення із Selenium IDE.

Заняття 20-21

Практика тестування:
1. Написання тест-кейсів/ checklists
2. Тестування та звітування дефектів
3. Регресивне тестування.

Заняття 22

Реляційна модель даних.

Заняття 23

Мова SQL: загальний огляд. Формування SQL-запиту. Інструкції модифікації даних.

Заняття 24

Формування SQL-запиту на вибірку. Використання агрегатних функцій.

Заняття 25-26

Звичайні підзапити. Зв’язані підзапити. Формування багатотабличного SQL-запиту.

Заняття 27

Збережені процедури. Користувацькі функції.

Заняття 28-29

Навчальний проект:
1. Обговорення та написання вимог
2. Написання тест-кейсів та звітування дефектів
3. Регресивне тестування

Англійська мова

Світ інформаційних технологій - це англомовний світ. Вижити у сфері ІТ, не знаючи англійської мови, неможливо: професія тестувальника, як і будь-яка інша IT-професія, обов*язково передбачає роботу з англомовною технічною документацією та інформаційними ресурсами, а також ділове спілкування англійською. Володіння англійською - це без перебільшення життєвоважливий навик IT-спеціалістів, саме тому третину всіх занять курсу відведено на заняття з англійської мови.

Курс англійської мови в Школі тестування розрахований на студентів, які володіють мовою щонайменше на середньому рівні B1*. Цей курс спрямований на підвищення рівня володіння англійською загалом і ознайомлення зі специфічним словником ІТ-спеціалістів зокрема. Програма курсу поєднує загальну та технічну англійську. Разом з граматикою вивчають професійну лексику та термінологію, розвивають розмовні навички, навики перекладу та розуміння на слух. У межах курсу студентів також вчать писати резюме англійською та готують до англомовної співбесіди.

*Рівень B1 передбачає розуміння основних ідей простих чітких даних зі знайомих сфер, що регулярно зустрічаються на роботі, у школі, на відпочинку, тощо, здатність спілкуватися у більшості ситуацій, що можуть виникнути під час подорожування в місцевості, де говорять цією мовою; спроможність скласти зв*язне повідомлення на теми, які знайомі чи які відносяться до особистих інтересів; здатність описати враження, події, мрії, надії і прагнення; викласти і обґрунтувати свою думку та плани.

викладачі експрес курсу
“тестування програмного забезпечення”

Дюганчук СВЯТОСЛАВ

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

Викладач "Школи тестування" наступних напрямів: QC.Досвідчений фахівець в системному аналізі та тестуванні програмного забезпечення. На даний момент працює у компанії "SoftServe". На своїх заняттях постійно наводить конкретні практичні приклади для полегшення розуміння матеріалу. Ясно і дохідливо викладає навчальний матеріал, звертає увагу слухачів на всі особливості практичної роботи. Приклади з практики, додаткова інформація та докладні відповіді на будь-які питання - все це постійно підтримує у слухачів Святослава незмінно високий інтерес і увагу.

Різник СВІТЛАНА

Викладач "Школи тестування" з наступних напрямів: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Flash, WEB-дизайн, CorelDraw, Adobe InDesing.Досвідчений викладач-практик, має яскраву харизму і уміння донести до слухачів весь навчальний матеріал доступно і розгорнуто. Завдяки великому досвіду роботи, глибоким знанням і професіоналізму, заняття проходять в живій, енергійній атмосфері, використовуючи велику кількість завдань і теоретичного матеріалу. Інформація підноситься структуровано, робиться акцент на найважливіших темах. Доступно і вичерпно відповідає на будь-які питання слухачів.Основна мета - донести розуміння предмету, закріпити знання при виконанні практичних робіт, розвинути творче мислення слухачів. Все це дозволяє слухачам швидко засвоювати новий матеріал і відразу ж використовувати отримані знання на практиці.

Бідник РОМАННА

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

Викладач "Школи тестування".Фахівець у сфері викладання та тестування програмного забезпечення. Працює фрілансером, щоб мати можливість поєднувати викладацьку діяльність з роботою тестувальника та саморозвитком. Надихає студентів освоїти нову професію, оскільки є яскравим прикладом людини, яка успішно змінила сферу діяльності. Розуміє які труднощі можуть чекати на Вас, тому з радістю поділиться своїми знаннями і допоможе пройти цю дорогу. Допомагає швидко і якісно засвоїти нову інформацію, наводить чіткі та зрозумілі приклади. Вірить, що тестувальником може стати кожен бажаючий, варто тільки дуже сильно захотіти і прикласти для цього зусилля.

Вертипорох ОРЕСТ

1475891331_facebook 1475891297_linkedin

Викладач НЦ "Школи тестування" з наступних напрямів: Системне адміністрування та Офісні програми.Викладач з високим рівнем професіоналізму та практичними навиками з мережевої безпеки. Добре володіє методикою викладання свого предмету, уміло створює позитивну мотивацію навчання, застосовує інтерактивні, проектні, інформаційно-комп’ютерні технології, які сприяють активізації пізнавальної діяльності слухачів. На даний момент працює адміністратором систем інформаційної безпеки, також являється провідним спеціалістом по методах анонімізації в мережі інтернет. Отримавши дві технічні освіти, у вільний час займається ремонтом оргтехніки. Всі ці навики дозволяють не тільки вміло донести теоретичну частину інформації до слухачів, але і закріпити ці знання практичними заняттями та прикладами з життєвих реалій.

Цюра КАТЕРИНА

1475891331_facebook  1475891297_linkedin

Викладач НЦ "Школи тестування" з наступних напрямів: QC.Отримала сертифікати «BrainBench» та «SoftServe IT Academy» курсу «Software Testing». Приймала участь у волонтерському проекті «SoftServe», зараз працює у фірмі «Diligences». Також має багаторічний досвід викладача англійської мови дітям молодших та середніх класів. Особливістю є активний діалог зі студентами під час проведення лекцій, подача усього теоретичного та практичного матеріалу з супроводом прикладів для швидкого та простого засвоєння нової інформації. Є дуже творчою особою і завжди вміє знайти спільну мову із кожним студентом.

Городиська ОКСАНА

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

Викладач НЦ "Школи тестування" з наступних напрямів: QC.З власного досвіду знає, що означає кардинально змінити професію і з радістю ділиться своїми знаннями. У процесі навчання звертає увагу на основні моменти, що будуть необхідні у роботі тестувальника. Постійно вдосконалює свої знання у цій сфері і не зупиняється на досягнутому. На заняттях надає перевагу тісному діалогу зі студентами для максимального засвоєння матеріалу. Тому готуйтесь до плідної роботи: ставте питання, цікавтесь, збільшуйте ваш багаж знань і вмінь для отримання хороших результатів.

Коваль ОЛЕГ

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: QC. Досвідчений QA Engineer в компанії SoftServe. Cертифікований спеціаліст по ISTQB®. Займався тестуванням як front-end так і back-end проектів. Спеціаліст по тестуванні в консолі на Linux, Unix OS's. За останні 2.8 роки набув хорошої експертизи в Performance testing. Знає ключики до успішної та ефективної комунікації з клієнтом та командою. Є активним тренером у SoftServe. Провів десятки співбесід молодим спеціалістам з тестування.

Пастернак АЛІНА

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: ІТ Англійська. Енергійний викладач з глибоким знанням предмету. Прагне віднайти підхід до кожного студента та приділяє увагу розвитку усіх видів мовленнєвої діяльності з акцентом на комунікативних навичках. Здобула освіту на кафедрі перекладознавства та контрастивної лінгвістики Франкового університету. Закінчила аспірантуру в ЛНУ ім. І. Франка. Долучалась до розробки курсів різних напрямів англійської у центрах іноземних мов Львова, а також співпрацювала із European Business Association, де проводила заняття бізнес-англійської. Має досвід роботи в ІТ-компаніях, у яких ефективно та результативно викладала англійську мову. Матеріал подає легко та доступно, мотивує та підтримує студентів у процесі освоєння іноземної мови. Заохочує до постійної роботи над вдосконаленням та активним використанням набутих знань у практичній площині живого спілкування.

Крупська НАДІЯ

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: ІТ Англійська. Кваліфікований викладач англійської мови та літератури у ЛНУ імені Івана Франка. Має великий досвід роботи зі студентами різних вікових категорій. Проживала та навчалася в Канаді. Працюючи в американській компанії «Cambridge Staffing Solutions» отримала досвід підготовки студентів до міжнародного тесту IELTS. Надія уміє знаходити індивідуальний підхід до кожного з учнів та пояснювати новий матеріал доступно та цікаво.

Бульбук ЮЛІАН

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: MySQL. Викладач з 4-річним досвідом роботи у програмуванні, який любить працювати в команді і займатись перевіркою якості роботи над проектами. Має досвід роботи з іноземними замовниками. Володіє навиками необхідними для розробки архітектури для Баз даних. Студенти люблять Юліана за цікаві домашні завдання та вміння складні речі робити простими. У майбутньому бачить себе власником ІТ-Компанії по розробці онлайн ігор. Життєве кредо:«Ніколи не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні».

Сулима НАЗАРІЙ

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: QC. Має великий багаж досвіду в роботі як Quality Control Engineer так і як Quality Assurence Engineer. За весь час роботи в ІТ індустрії займався виконанням не тільки прямих обов”язків як QA/QC, але і приймав участь в аналізі та пошуку рішень для бізнес проблем, продукт менеджменті, контролем та покращення процесів розробки програмного забезпечення як Scrum Master. Зараз займає позицію QC в компанії SoftServe. Особливості його занять являється весела атмосфера і порівняння усіх матеріалів курсу з прикладами, тема яких залежить від цільової аудиторії. Користуючись власними підходами до викладання і постійно ділячись професійним досвідом загострює увагу слухачів на важливих аспектах кожної теми, що покращує розуміння та сприйняття матеріалу.

Задорожний Ігор

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: Automated Testing.  Досвідчений фахівець в тестуванні програмного забезпечення. На даний момент працює в компанії SoftServe. 3 роки займався програмуванням баз даних, але знайшов своє покликання в втоматизованому тестуванні. Спеціаліст по тестуванні мікросервісів. Має хороший досвід в Selenium testing і Performance testing. За весь час роботи в ІТ індустрії приймав участь в аналізі та пошуку рішень для бізнес проблем та покращення процесів розробки програмного забезпечення як Scrum Master. На заняттях надає перевагу тісному діалогу зі студентами. Наводить приклади з різних проектів.

Захаревич Яна

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: QC. Фахівець із тестування Web та Mobile проектів. Постійно працює над поглибленням знань та саморозвитком. Сертифікований ISTQB® спеціаліст. Проводить інтерактивні та цікаві заняття. Легко знаходить контакт із аудиторією. Залучає кожного слухача до активної участі у дискусіях. Моделює різні ситуації на практичних прикладах для кращого розуміння та засвоєння інформації. Заохочує студентів до наполегливості та досягнення поставленої мети. Навчання проходить у легкій та дружній атмосфері.

вартість

Навчання триває 5 місяців, тричі на тиждень (понеділок, середа, п’ятниця) або ж двічі на тиждень (вівторок, четвер або субота, неділя) по два заняття в день(4 місяці).

Заняття проходять стаціонарно, наші навчальні аудиторії обладнані всією необхідною технікою. Навчання проводять у групах 10-14 осіб.

*Вартість курсу при оплаті
до 24.01.2018 – 10 500 грн.
до 19.03.2018 – 15 000 грн

На сьогодні триває реєстрація на курс до 24 січня! До цього числа необхідно укласти договір та здійснити оплату. При повній оплаті за курс знижка 30%. Заняття розпочинаються відповідно до розкладу та обраної години.

ПРИ ОПЛАТІ ЧАСТИНАМИ ВАРТІСТЬ КУРСУ СКЛАДАТИМЕ
(2 100 ГРН/МІСЯЦЬ Х 6)

Щоб взнати можливість оплати частинами надішліть СМС з текстом Chast на номер 10060.

Для того, щоб скористатися послугою оплати частинами необхідно мати платіжну картку ПриватБанк та суму першого платежу 2 100 грн. Детальніша інформація знаходиться тут.

оберіть групу

ЧасДніПочатокВартістьЗапис
16.00-17.30ПН-СР-ПТ19.03.201815 000 грн 10 500 грн*Запис
17.30-19.00ПН-СР-ПТ19.03.201815 000 грн 10 500 грн*Запис
19.00-20.30ПН-СР-ПТ19.03.201815 000 грн 10 500 грн*Запис
20.30-22.00ПН-СР-ПТ19.03.201815 000 грн 10 500 грн*Запис
16.00-19.00ВТ-ЧТ20.03.201815 000 грн 10 500 грн*Запис
19.00-22.00ВТ-ЧТ20.03.201815 000 грн 10 500 грн*Запис
10.30-13.30СБ-НД24.03.201815 000 грн 10 500 грн*Запис

* групи, які обирають графік вівторок-четвер або субота-неділя закінчують навчання швидше завдяки більшій кількості занять в тиждень

* При повній оплаті за курс знижка 30%

онлайн - запис

Для того, щоб отримати актуальну інформацю про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку.
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш менеджер, щоб відповісти на ваші запитання.

Зараз на ринку великий попит на тестувальників ПЗ! Поки є можливість
вчись і займай свою нішу в ІТ компаніях.

Думай швидше, потім буде пізно!

Ми дамо вам хорошу теоретичну і практичну підготовку тестування
програмного забезпечення загалом.

до кінця реєстрації на курс залишилось:

0
0
0
0
0
0
0
0
ДНІ ГОДИНИ ХВИЛИНИ СЕКУНДИ

Перспективи роботи тестувальником

IT-ринок праці у Львові постійно зростає. Політична ситуація на Сході зумовила
перенесення офісів багатьох ІТ-компаній на Захід України.

Умови праці

Умови праці в IT-компаніях - безсумнівно, найкращі в Україні:

- сучасні офіси з розвагами, тенісними столами та іграми;

- медичні страховки, оплата спортзалу, офіційне працевлаштування, внутрішнє навчання та повний соціальний пакет!

Графік роботи

У багатьох компаніях є вільний графік - тобто кількість годин, яку потрібно відпрацювати, і не важливо коли ви приходите на роботу.

Заробітна плата

Зарплати в цій сфері просто приголомшують:

- середня зарплата тестувальника у Львові від $ 500 до $ 2000;

- середня заробітна плата тестувальника-керівника групи (Team Lead) більше $ 2500.

Підвищення зарплати

Зарплати співробітників в IT-компаніях переглядають в середньому один-два рази на рік. Вони збільшуються на 10-15% щороку.

Кар’єрний ріст

Кар'єрне зростання в IT-компаніях проходить дуже швидко. Багато тестувальників стають провідними фахівцями у віці до 26 років.

Успішна кар’єра

Більшість начальників відділів та менеджерів проектів зайняли свої посади до 30 років.

Зарплати тестувальників ПЗ і динаміка росту вакансій

Середня зарплата тестувальників ПЗ (вказана в доларах США)

700
700
500
1315
1174
1175
2400
2150
2000
3000
2500
2050

Динаміка кількості вакансій тестувальників ПЗ за 2014 рік

100%
108%
153%
174%
172%
210%
228%
249%
247%
280%
247%
261%

компанії, в яких працюють наші випускники

онлайн запис

Для того, щоб отримати актуальну інформацю про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку.
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш менеджер, щоб відповісти на ваші запитання.

Підписатися на новини

Порекомендуйте курс друзям