Викладачі

Задорожний Ігор

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: Automated Testing.  Досвідчений фахівець в тестуванні програмного забезпечення. На даний момент працює в компанії SoftServe. 3 роки займався програмуванням баз даних, але знайшов своє покликання в втоматизованому тестуванні. Спеціаліст по тестуванні мікросервісів. Має хороший досвід в Selenium testing і Performance testing. За весь час роботи в ІТ індустрії приймав участь в аналізі та пошуку рішень для бізнес проблем та покращення процесів розробки програмного забезпечення як Scrum Master. На заняттях надає перевагу тісному діалогу зі студентами. Наводить приклади з різних проектів.
Read more.
Захаревич Яна

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: QC.  Фахівець із тестування Web та Mobile проектів. Постійно працює над поглибленням знань та саморозвитком. Сертифікований ISTQB® спеціаліст. Проводить інтерактивні та цікаві заняття. Легко знаходить контакт із аудиторією. Залучає кожного слухача до активної участі у дискусіях. Моделює різні ситуації на практичних прикладах для кращого розуміння та засвоєння інформації. Заохочує студентів до наполегливості та досягнення поставленої мети. Навчання проходить у легкій та дружній атмосфері.
Read more.
Сулима НАЗАРІЙ

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: QC.  Має великий багаж досвіду в роботі як Quality Control Engineer так і як Quality Assurence Engineer. За весь час роботи в ІТ індустрії займався виконанням не тільки прямих обов”язків як QA/QC, але і приймав участь в аналізі та пошуку рішень для бізнес проблем, продукт менеджменті, контролем та покращення процесів розробки програмного забезпечення як Scrum Master. Зараз займає позицію QC в компанії SoftServe. Особливості його занять являється весела атмосфера і порівняння усіх матеріалів курсу з прикладами, тема яких залежить від цільової аудиторії. Користуючись власними підходами до викладання і постійно ділячись професійним досвідом загострює увагу слухачів на важливих аспектах кожної теми, що покращує розуміння та сприйняття матеріалу.
Read more.
Бульбук ЮЛІАН

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: MySQL.  Викладач з 4-річним досвідом роботи у програмуванні, який любить працювати в команді і займатись перевіркою якості роботи над проектами. Має досвід роботи з іноземними замовниками. Володіє навиками необхідними для розробки архітектури для Баз даних. Студенти люблять Юліана за цікаві домашні завдання та вміння складні речі робити простими. У майбутньому бачить себе власником ІТ-Компанії по розробці онлайн ігор. Життєве кредо:«Ніколи не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні».
Read more.
Дубина НАДІЯ

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: ІТ Англійська.  Більш ніж 8 років працює викладачем англійської мови в галузі IT. Використовує комунікативний метод навчання, де слова, фрази, граматика невіддільні від мовного контексту, і спілкування – не тільки навчання, але й задоволення. Англійська для IT – це ділове листування, дипломатична і ефективна комунікація, надзвичайно цікаві TED talks, симуляції реальних робочих ситуацій: job interview, meeting, presentation; все для того, щоб почувати себе впевнено і досягати своїх професійних цілей.
Read more.
Крупська НАДІЯ

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: ІТ Англійська.  Кваліфікований викладач англійської мови та літератури у ЛНУ імені Івана Франка. Має великий досвід роботи зі студентами різних вікових категорій. Проживала та навчалася в Канаді. Працюючи в американській компанії «Cambridge Staffing Solutions» отримала досвід підготовки студентів до міжнародного тесту IELTS. Надія уміє знаходити індивідуальний підхід до кожного з учнів та пояснювати новий матеріал доступно та цікаво.
Read more.
Пастернак АЛІНА

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: ІТ Англійська.  Енергійний викладач з глибоким знанням предмету. Прагне віднайти підхід до кожного студента та приділяє увагу розвитку усіх видів мовленнєвої діяльності з акцентом на комунікативних навичках. Здобула освіту на кафедрі перекладознавства та контрастивної лінгвістики Франкового університету. Закінчила аспірантуру в ЛНУ ім. І. Франка. Долучалась до розробки курсів різних напрямів англійської у центрах іноземних мов Львова, а також співпрацювала із European Business Association, де проводила заняття бізнес-англійської. Має досвід роботи в ІТ-компаніях, у яких ефективно та результативно викладала англійську мову. Матеріал подає легко та доступно, мотивує та підтримує студентів у процесі освоєння іноземної мови. Заохочує до постійної роботи над вдосконаленням та активним використанням набутих знань у практичній площині живого спілкування.
Read more.
Красницька Оксана

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: QC.  QA Software Engineer в компанії Vakoms. Вміє легко знаходити спільну мову зі студентами, намагається пояснювати матеріал цікаво та зрозуміло. Переконана, що теорія завжди має підкріплюватися прикладами для кращого розуміння та використання в майбутній професії. Завжди готова відповісти на запитання впродовж занять, дає цінні поради з власного практичного досвіду.
Read more.
Коваль ОЛЕГ

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: QC.  Досвідчений QA Engineer в компанії SoftServe. Cертифікований спеціаліст по ISTQB®. Займався тестуванням як front-end так і back-end проектів. Спеціаліст по тестуванні в консолі на Linux, Unix OS's. За останні 2.8 роки набув хорошої експертизи в Performance testing. Знає ключики до успішної та ефективної комунікації з клієнтом та командою. Є активним тренером у SoftServe. Провів десятки співбесід молодим спеціалістам з тестування.
Read more.
Камінська СОЛОМІЯ

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

Викладач НЦ "Школи тестування" з наступних напрямів: ІТ Англійська. Крім цього, працює викладачем англійської мови в Українському Католицькому Університеті. У 2014 р. закінчила Львівський Національний Університет імені Івана Франка, факультет іноземних мов, спеціальність: англо-український переклад, отримала диплом магістра з відзнакою. Викладає англійську як другу іноземну мову (ESL Teacher) для підлітків та дорослих. Практикується у сфері усного перекладу (послідовний та синхронний), у майбутньому планує займатися усним перекладом професійно.
Read more.
Городиська ОКСАНА

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

Викладач НЦ "Школи тестування" з наступних напрямів: QC. З власного досвіду знає, що означає кардинально змінити професію і з радістю ділиться своїми знаннями. У процесі навчання звертає увагу на основні моменти, що будуть необхідні у роботі тестувальника. Постійно вдосконалює свої знання у цій сфері і не зупиняється на досягнутому. На заняттях надає перевагу тісному діалогу зі студентами для максимального засвоєння матеріалу. Тому готуйтесь до плідної роботи: ставте питання, цікавтесь, збільшуйте ваш багаж знань і вмінь для отримання хороших результатів.
Read more.
Цюра КАТЕРИНА

1475891331_facebook  1475891297_linkedin

Викладач НЦ "Школи тестування" з наступних напрямів: QC. Отримала сертифікати «BrainBench» та «SoftServe IT Academy» курсу «Software Testing». Приймала участь у волонтерському проекті «SoftServe», зараз працює у фірмі «Diligences». Також має багаторічний досвід викладача англійської мови дітям молодших та середніх класів. Особливістю є активний діалог зі студентами під час проведення лекцій, подача усього теоретичного та практичного матеріалу з супроводом прикладів для швидкого та простого засвоєння нової інформації. Є дуже творчою особою і завжди вміє знайти спільну мову із кожним студентом.
Read more.
Вертипорох ОРЕСТ

1475891331_facebook 1475891297_linkedin

Викладач НЦ "Школи тестування" з наступних напрямів: Системне адміністрування та Офісні програми. Викладач з високим рівнем професіоналізму та практичними навиками з мережевої безпеки. Добре володіє методикою викладання свого предмету, уміло створює позитивну мотивацію навчання, застосовує інтерактивні, проектні, інформаційно-комп’ютерні технології, які сприяють активізації пізнавальної діяльності слухачів. На даний момент працює адміністратором систем інформаційної безпеки, також являється провідним спеціалістом по методах анонімізації в мережі інтернет. Отримавши дві технічні освіти, у вільний час займається ремонтом оргтехніки. Всі ці навики дозволяють не тільки вміло донести теоретичну частину інформації до слухачів, але і закріпити ці знання практичними заняттями та прикладами з життєвих реалій.
Read more.
Бідник РОМАННА

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

Викладач "Школи тестування". Фахівець у сфері викладання та тестування програмного забезпечення. Працює фрілансером, щоб мати можливість поєднувати викладацьку діяльність з роботою тестувальника та саморозвитком. Надихає студентів освоїти нову професію, оскільки є яскравим прикладом людини, яка успішно змінила сферу діяльності. Розуміє які труднощі можуть чекати на Вас, тому з радістю поділиться своїми знаннями і допоможе пройти цю дорогу. Допомагає швидко і якісно засвоїти нову інформацію, наводить чіткі та зрозумілі приклади. Вірить, що тестувальником може стати кожен бажаючий, варто тільки дуже сильно захотіти і прикласти для цього зусилля.
Read more.
Собко ВОЛОДИМИР

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

Викладач "Школи тестування". Володимир талановитий педагог і тренер з великим досвідом, який знаходить індивідуальний підхід до кожного. Має талант до подачі складного матеріалу, наводячи прості приклади, вміє правильно організувати роботу і звернути увагу на найважливіше. Своїм прикладом запалює в людях жагу до нових знань. Володіє вмінням спілкування з аудиторією. Досвіду технічного тренера набуває з 2011 року. На даний момент працює QC Lead в компанії SoftServe. Безупинно вдосконалюється проходячи нові курси. Повен нових ідей, готовий допомогти студентам з їхніми починаннями. Переконатись в цьому ви зможете відвідавши заняття Володимира.
Read more.
Клекот ВОЛОДИМИР

1475891331_facebook 1475891297_linkedin

Викладач НЦ "Школи тестування" з наступних напрямів: Системне адміністрування та Офісні програми. Володимир досвідчений викладач з неймовірною наполегливістю, відрізняється терпінням, ввічливістю та спокійним характером. З 2014 року працює в "Школі тестування". Здобув досвід проведення тренінгів в Tickets.ua. Методика викладання Володимира, акцентується на детальному поясненні матеріалу та практичних виконаннях. Не зважаючи на досвід викладання 1 рік, завжди знаходить контакт з аудиторією, підбираючи для кожної свій метод викладання та індивідуальний підхід до учнів. Студентам подобається відвідувати курси Володимира, за його підтримку в починаннях, лояльність та здатність довго та наполегливо пояснювати складний матеріал до повного засвоєння. Йдучи по життю з кредо “Праця дасть результат”, Володимир невпинно йде до своєї мрії, надихаючи своїх учнів.
Read more.
Різник СВІТЛАНА
Викладач "Школи тестування" з наступних напрямів: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Flash, WEB-дизайн, CorelDraw, Adobe InDesing. Досвідчений викладач-практик, має яскраву харизму і уміння донести до слухачів весь навчальний матеріал доступно і розгорнуто. Завдяки великому досвіду роботи, глибоким знанням і професіоналізму, заняття проходять в живій, енергійній атмосфері, використовуючи велику кількість завдань і теоретичного матеріалу. Інформація підноситься структуровано, робиться акцент на найважливіших темах. Доступно і вичерпно відповідає на будь-які питання слухачів. Основна мета - донести розуміння предмету, закріпити знання при виконанні практичних робіт, розвинути творче мислення слухачів. Все це дозволяє слухачам швидко засвоювати новий матеріал і відразу ж використовувати отримані знання на практиці.
Read more.
Дюганчук СВЯТОСЛАВ

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

Викладач "Школи тестування" наступних напрямів: QC. Досвідчений фахівець в системному аналізі та тестуванні програмного забезпечення. На даний момент працює у компанії "SoftServe". На своїх заняттях постійно наводить конкретні практичні приклади для полегшення розуміння матеріалу. Ясно і дохідливо викладає навчальний матеріал, звертає увагу слухачів на всі особливості практичної роботи. Приклади з практики, додаткова інформація та докладні відповіді на будь-які питання - все це постійно підтримує у слухачів Святослава незмінно високий інтерес і увагу.
Read more.
Андреїв АНДРІЙ
Викладач НЦ "Школи тестування" з наступних напрямів: MySQL\MSSQL. Випускник НУ “Львівська політехніка” за напрямком комп'ютерні науки. Випускник курсів ЕПАМ BI .Викладач в Інституті підприємництва та перспективних технологій при НУ “ЛП”. Вміє акцентувати увагу на ключових моментах, вдало подає приклади практичного застосування матеріалу. Багато аргументує, тим самим знаходить підхід до кожного студента. Любить і вміє викликати зацікавленість у студентів та бажання до вирішення поставленого завдання. Свою роботу будує на наступних принципах: доступність, логічний зв’язок, актуальність в сьогоденні.
Read more.

© 2015-2017 ТзОВ “Школа тестування” – використання матеріалів ТзОВ “Школа тестування” дозволено з попередньої згоди правовласників. Всі права захищені.