Викладачі

Задорожний Ігор

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: Automated Testing.  Досвідчений фахівець в тестуванні програмного забезпечення. На даний момент працює в компанії SoftServe. 3 роки займався програмуванням баз даних, але знайшов своє покликання в втоматизованому тестуванні. Спеціаліст по тестуванні мікросервісів. Має хороший досвід в Selenium testing і Performance testing. За весь час роботи в ІТ індустрії приймав участь в аналізі та пошуку рішень для бізнес проблем та покращення процесів розробки програмного забезпечення як Scrum Master. На заняттях надає перевагу тісному діалогу зі студентами. Наводить приклади з різних проектів.
Read more.
Захаревич Яна

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: QC.  Фахівець із тестування Web та Mobile проектів. Постійно працює над поглибленням знань та саморозвитком. Сертифікований ISTQB® спеціаліст. Проводить інтерактивні та цікаві заняття. Легко знаходить контакт із аудиторією. Залучає кожного слухача до активної участі у дискусіях. Моделює різні ситуації на практичних прикладах для кращого розуміння та засвоєння інформації. Заохочує студентів до наполегливості та досягнення поставленої мети. Навчання проходить у легкій та дружній атмосфері.
Read more.
Сулима НАЗАРІЙ

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: QC.  Має великий багаж досвіду в роботі як Quality Control Engineer так і як Quality Assurence Engineer. За весь час роботи в ІТ індустрії займався виконанням не тільки прямих обов”язків як QA/QC, але і приймав участь в аналізі та пошуку рішень для бізнес проблем, продукт менеджменті, контролем та покращення процесів розробки програмного забезпечення як Scrum Master. Зараз займає позицію QC в компанії SoftServe. Особливості його занять являється весела атмосфера і порівняння усіх матеріалів курсу з прикладами, тема яких залежить від цільової аудиторії. Користуючись власними підходами до викладання і постійно ділячись професійним досвідом загострює увагу слухачів на важливих аспектах кожної теми, що покращує розуміння та сприйняття матеріалу.
Read more.
Бульбук ЮЛІАН

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: MySQL.  Викладач з 4-річним досвідом роботи у програмуванні, який любить працювати в команді і займатись перевіркою якості роботи над проектами. Має досвід роботи з іноземними замовниками. Володіє навиками необхідними для розробки архітектури для Баз даних. Студенти люблять Юліана за цікаві домашні завдання та вміння складні речі робити простими. У майбутньому бачить себе власником ІТ-Компанії по розробці онлайн ігор. Життєве кредо:«Ніколи не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні».
Read more.
Дубина НАДІЯ

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: ІТ Англійська.  Більш ніж 8 років працює викладачем англійської мови в галузі IT. Використовує комунікативний метод навчання, де слова, фрази, граматика невіддільні від мовного контексту, і спілкування – не тільки навчання, але й задоволення. Англійська для IT – це ділове листування, дипломатична і ефективна комунікація, надзвичайно цікаві TED talks, симуляції реальних робочих ситуацій: job interview, meeting, presentation; все для того, щоб почувати себе впевнено і досягати своїх професійних цілей.
Read more.
Крупська НАДІЯ

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: ІТ Англійська.  Кваліфікований викладач англійської мови та літератури у ЛНУ імені Івана Франка. Має великий досвід роботи зі студентами різних вікових категорій. Проживала та навчалася в Канаді. Працюючи в американській компанії «Cambridge Staffing Solutions» отримала досвід підготовки студентів до міжнародного тесту IELTS. Надія уміє знаходити індивідуальний підхід до кожного з учнів та пояснювати новий матеріал доступно та цікаво.
Read more.
Пастернак АЛІНА

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: ІТ Англійська.  Енергійний викладач з глибоким знанням предмету. Прагне віднайти підхід до кожного студента та приділяє увагу розвитку усіх видів мовленнєвої діяльності з акцентом на комунікативних навичках. Здобула освіту на кафедрі перекладознавства та контрастивної лінгвістики Франкового університету. Закінчила аспірантуру в ЛНУ ім. І. Франка. Долучалась до розробки курсів різних напрямів англійської у центрах іноземних мов Львова, а також співпрацювала із European Business Association, де проводила заняття бізнес-англійської. Має досвід роботи в ІТ-компаніях, у яких ефективно та результативно викладала англійську мову. Матеріал подає легко та доступно, мотивує та підтримує студентів у процесі освоєння іноземної мови. Заохочує до постійної роботи над вдосконаленням та активним використанням набутих знань у практичній площині живого спілкування.
Read more.
Красницька Оксана

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: QC.  QA Software Engineer в компанії Vakoms. Вміє легко знаходити спільну мову зі студентами, намагається пояснювати матеріал цікаво та зрозуміло. Переконана, що теорія завжди має підкріплюватися прикладами для кращого розуміння та використання в майбутній професії. Завжди готова відповісти на запитання впродовж занять, дає цінні поради з власного практичного досвіду.
Read more.
Oleg Koval

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: QC.  Досвідчений QA Engineer в компанії SoftServe. Cертифікований спеціаліст по ISTQB®. Займався тестуванням як front-end так і back-end проектів. Спеціаліст по тестуванні в консолі на Linux, Unix OS's. За останні 2.8 роки набув хорошої експертизи в Performance testing. Знає ключики до успішної та ефективної комунікації з клієнтом та командою. Є активним тренером у SoftServe. Провів десятки співбесід молодим спеціалістам з тестування.
Read more.
SOLOMIYA KAMINSKA

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

TEACHER of IT English in the School of Testing Solomiya is  also a faculty member in Lviv Catholic University. She graduated with honours from Ivan Franko National University majoring in English-Ukrainian translation and obtained a master`s degree. Solomiya teaches English as second language to teenagers and adults. She also works as an interpreter (simultaneous and consecutive) and plans to develop professionally in this sphere.  
Read more.
OKSANA GORODYSKA

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

TEACHER of QC in the School of Testing. Oksana has her own experience of dramatically changing her profession and can gladly share it. In the process of training, she primarily focuses on key elements that are necessary for QA work. The teacher constantly improves her knowledge in this area and sets new professional goals. She always holds a close dialogue with students so that they can successfully complete the course. So prepare for a fruitful cooperation: ask questions, be curious, broaden your knowledge and skills to achieve an excellent result.
Read more.
TSYURA KATERYNA

1475891331_facebook  1475891297_linkedin

TEACHER of QC in the School of Testing Kateryna has received    “BrainBench” and“Software Testing” certificates from SoftServe IT Academy and  has partcipated in SoftServe`s volunteer project .She  currently works for the Diligences company . Kateryna has many years of experience of teaching English to children in primary and secondary school. She always engages in an active dialogue with students during classes. Theoretical and practical parts of her classes are always supported by case analysis for   effective learning. Kateryna is a very creative person and always gets on well with students.
Read more.
VERTYPOROH OREST

1475891331_facebook 1475891297_linkedin

Викладач НЦ "Школи тестування" з наступних напрямів: Системне адміністрування та Офісні програми. Викладач з високим рівнем професіоналізму та практичними навиками з мережевої безпеки. Добре володіє методикою викладання свого предмету, уміло створює позитивну мотивацію навчання, застосовує інтерактивні, проектні, інформаційно-комп’ютерні технології, які сприяють активізації пізнавальної діяльності слухачів. На даний момент працює адміністратором систем інформаційної безпеки, також являється провідним спеціалістом по методах анонімізації в мережі інтернет. Отримавши дві технічні освіти, у вільний час займається ремонтом оргтехніки. Всі ці навики дозволяють не тільки вміло донести теоретичну частину інформації до слухачів, але і закріпити ці знання практичними заняттями та прикладами з життєвих реалій.
Read more.
BIDNYK ROMANNA

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

TEACHER in the School of Testing. Romanna is a specialist in the field of teaching and software testing. Now she is working as a freelancer, which allows her to combine teaching with her work as a QA and personal development. Romanna inspires students to enter a new profession as she herself is a vivid example of a person who has successfully changed her career field.  This teacher understands what difficulties might be waiting for you and will gladly guide you on this route. Romanna will help you to gain knowledge quickly and efficiently by giving simple and clear examples. She believes that anybody can work as a tester, it s just the matter of your motivation and effort.
Read more.
VOLODYMYR SOBKO

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

Викладач "Школи тестування". Володимир талановитий педагог і тренер з великим досвідом, який знаходить індивідуальний підхід до кожного. Має талант до подачі складного матеріалу, наводячи прості приклади, вміє правильно організувати роботу і звернути увагу на найважливіше. Своїм прикладом запалює в людях жагу до нових знань. Володіє вмінням спілкування з аудиторією. Досвіду технічного тренера набуває з 2011 року. На даний момент працює QC Lead в компанії SoftServe. Безупинно вдосконалюється проходячи нові курси. Повен нових ідей, готовий допомогти студентам з їхніми починаннями. Переконатись в цьому ви зможете відвідавши заняття Володимира.
Read more.
VOLODYMYR KLEKOT

1475891331_facebook 1475891297_linkedin

TEACHER of System Administration and Office applications in the School of Testing Volodymyr is an experienced teacher with incredible perseverance, patience, courtesy and an even temper. He has been working for the School of Testing since 2014. He got the experience of conducting trainings while he was working for Tickets.ua. Volodymyr`s teaching method is based on detailed explanation of the material and practical application of the acquired knowledge. Despite working only for 1 year as a teacher, this person can always establish contact with the audience, choosing individual approach and methods appropriate in each particular case. Students like to attend his courses as he supports their initiatives, demonstrates loyalty and perseverance explaining complicated materials to ensure that the audience has a sufficient understanding of the subject. With "No gain without pain” as his life motto, Volodymyr is steady in fulfilling his dreams, which inspires his students.
Read more.
SVITLANA RIZNYK
TEACHER of ADOBE PHOTOSHOP, ADOBE ILLUSTRATOR, ADOBE FLASH, WEB-DESIGN, CORELDRAW, ADOBE INDESING in the School of Testing Svitlana is an experienced teacher-practitioner, who has a great charisma and ability to teach her subject in a logical and extensive manner. Thanks to her long work experience, profound knowledge and professionalism, classes are held in a lively, vibrant atmosphere, and a large number of tasks and theoretical materials are used. The information is well- structured, with a major focus on the most important topics. Svitlana always gives clear and detailed answers to any students` questions. Her main goal is to give students thorough understanding of the subject, help them solidify what they know by doing practical tasks and develop their creative thinking. This approach allows students to quickly acquire new knowledge and immediately use it in practice.  
Read more.
SVYATOSLAV DYUHANCHUK

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

TEACHER of QC in the School of Testing. The most experienced specialist in system analysis and software testing and a brilliant teacher, Sviatoslav is currently working for SoftServe company. His classes are always based on specific case studies (also taken from his rich professional experience) to facilitate learning. He explains materials clearly and effectively, paying close attention to all specific features of the profession. Real work cases, additional information, detailed answers to any questions - all these factors always attract and maintain great interest of the audience. Grateful graduates give very positive feedback on Sviatoslav`s work and always seek to continue education with him.  
Read more.
ANDRIY ANDREYIV
TEACHER of MYSQL/MSSQL in the School of Testing Andriy graduated from Lviv National Polytechnic University majoring in computer sciences. He also completed EPAM VI course. Now Andriy is a faculty member in the Institute of Entrepreneurship and Advanced Technologies in Lviv Polytechnic. Andriy always highlights the key points and provides illustrative examples of how theory can be applied into practice.  
Read more.

© 2015-2016 LLC School of Testing  – all materials can be used only with prior consent of the owners. All rights reserved.