Як успішно пройти співбесіду та які питання на ній задають на позицію Junior QA\QC Engineer?

Як отримати роботу тестувальника програмного забезпечення?
У чому особливості співбесіди в ІТ-компанії та які запитання на ній будуть?
Як отримати роботу тестувальника програмного забезпечення? У чому особливості співбесіди в ІТ-компанії та які запитання на ній будуть? Які питання чекати від технічного спеціаліста? Чому теорія важлива і навіщо вчити багато інформації?

Перш за все необхідно закінчити курси тестування програмного забезпечення від Logos QA Academy, написати резюме та пройти співбесіду бажану ІТ-компанію.

Часом, спеціалісту легше виконати технічне завдання, аніж відповідати на теоретичні питання. Проте, саме, на рівні початківця, тестувальник має знати максимум теорії: розуміти, оперувати, пояснювати та описувати.

Чому? Адже увесь результат роботи QA\QC буде викладений у формі документації, і це не просто бюрократичний елемент. Грамотно написана та чітко структурована документація - це запорука успішного, прибуткового ІТ-продукту.
Помилки та неякісна розробка ПЗ може коштувати від величезних матеріальних втрат до здоров'я та життів.

Професія тестувальника програмного забезпечення вимагає великої кількості знань, уваги до деталей та уміння комунікації. Усе це Рекрутер та технічний спеціаліст перевірятимуть на співбесіді під час технічного завдання.

Що ж необхідно знати тестувальнику? Це питання не 1 дня та не 1 відео. Варто закінчити курси, адже у вищих навчальних закладах досі немає такої затребуваної спеціалізації.

Під час комплексних курсів ти отримаєш весь стек необхідних технологій для старту в ІТ, та зможеш чітко структурувати теоретичні матеріали. Детальна програма курсу →
Проте, якщо ти пройшов навчання і хочеш якісно підготуватись до співбесіди, то дивись цей урок й шукай запитання та відповіді на найбільш поширені запитання на співбесіді, від Олега Коваля, провідного спеціаліста, QA Lead в SoftServe та викладача Logos IT Academy.

Він розповість про те:

  • які знання потрібні на співбесіді рівня Trainee\Junior;
  • які технології, крім тестування, необхідно знати та вміти тестувальнику;
  • що таке SCRUM, Kanban та інші методології;
  • документи, середовища, техніки, інструменти та прийоми тестувальника ПЗ.
Якщо ти готуєшся до співбесіди, не можеш пріоритезувати і систематизувати знання, переживаєш, або не впевнений у власних силах та навичках то переглянь цей відео урок та готуйся разом з Logos IT Academy!

Рекомендуємо підписатися, тут інформація про всі безкоштовні події та курси: Telegram
Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda