QC/QA Engineer
ВІДГУКИ ВИПУСКНИКІВ КУРСУ
Дізнайся що говорять про академію випускники Logos QA Academy
Отримай безкоштовну консультацію щодо курсу та вступні уроки
Залиште заявку
Залиште заявку на онлайн навчання
Залиште заявку на стаціонарне навчання
Приєднатися до онлайн навчання
Приєднатися до стаціонарного навчання
Кейси і відгуки студентів курсу QC/QA Engineer
Показати більше
Реєструйся на безкоштовний урок. Кількість місць обмежена
Залиши заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Бажаєш стати тестувальником ПЗ та незнаєш з чого розпочати?
Хочеш бути в тренді, працювати в ІТ тестувальником та заробляти втричі більше ніж зараз? Комплексний курс тестування QC/QA Engineer проведе тебе в світ професійного тестування в ІТ найменш стресово та швидко.

Після пробного безкоштовного уроку тестування ти вже точно знатимеш, з чого почати кар'єру в ІТ та матимеш покрокову стратегію досягнення мети як стати QC/QA Engineer. А ще ти отримаєш вільний доступ до ІТ спільноти, учасники якої мають право відвідувати безкоштовні заходами від Logos IT Academy та безкоштовні вступні заняття, аби розпочати якісне навчання вже зараз!

Престижний фах тестувальника або QC/QA Engineer дозволяє заробляти від $400 до $3500 вже в перших 4 роки карєри, та працювати в статусних ІТ компаніях по всьому світу.

Перевагою нашого курсу тестування QC/QA є комплексна програма, яка передбачає отримання готового фаху QC/QA Engineer. Сюди входить також професійна підготовка до успішного проходження співбесіди в ІТ компанію, допомога у створенні цікавого резюме, окремі спеціалізовані заняття із soft skills та тренінги по методологіях управління проектами: SCRUM\Agile\Kanban та багато практичних порад від твого викладача та ментора курсу QC/QA Engineer.

Ми готуємо фахівців на совість! Приходь на пробне заняття та залишайся з нами на весь курс! А ми, в свою чергу, гарантуємо підготувати тебе до успішного працевлаштування в хорошу ІТ компанію та дати всі необхідні знання та навички, аби ти зміг реалізувати себе в іт! Запрошуємо на безкоштовні курси тестування ПЗ у львові, а також на безкоштовне пробне заняття!

Made on
Tilda