Програма курсу

За 5 місяців навчання ти станеш Junior QC/QA Engineer.
Загальна тривалість курсу 169 годин.
Моделі та методології розробки програмного забезпечення
Це дуже важлива тема і на кожній співбесіді тебе точно про це запитають. Тут ти познайомишся з методологіями розробки ПЗ, дізнаєшся про переваги та особливості застосування кожної з них. Ти отримаєш не тільки теоретичну базу про фази розробки, а також наші викладачі розкажуть з власного досвіду що працює на практиці.

 • Waterfall Model
 • Prototype Methodology
 • Agile Methodology
 • Rapid Application Development
 • Dynamic System Development Model Methodology
 • Spiral Model
 • Extreme Programing Methodology
Основи тестування
На цьому етапі курсу ти закріпиш базову термінологію. Дізнаєшся, що таке тестування ПЗ та чому воно є настільки важливим у процесі розробки продукту. Детальніше розглянемо питання дефекту та помилки. Також дізнаєшся яка основна група заходів складає процес тестування.
Основні принципи тестування
В цій теми ми розглянемо основні принципи тестування. Познайомимо тебе з філософією тестування, також, ти зрозумієш як тестувальник має ставитись до тестування програмного забезпечення. Як працювати з дефектами та як виявити їх наявність. Познайомишся з основними засадами тестування які є актуальні вже багато років.
Основні процеси тестування
Ще одна теоретична база яку ти точно маєш знати і про яку тебе запитають на співбесіді. Тут ти дізнаєшся про всі фази процесу тестування та що відбувається на кожному з них. Також, навчишся правильно планувати та контролювати тестування. Дізнаєшся коли тестування можна вважати завершеним, як це оцінити, та як правильно звітувати про це.
Основні підходи та рівні тестування
Ця тема повністю спрямована на вивчення типів тестування. Загалом є десятки типів тестування. Ми розглянемо основні з них. Пройдемо всю послідовність дій при різних типах тестування та закріпимо їх на практиці. Також, розглянемо рівні тестування та визначимо чим вони відрізняються один від одного.

Підходи:

 • Проактивне/реактивне тестування
 • Автоматизація та ручне тестування
 • Методи тестування такі як: чорний, білий, сірий ящик
 • Що таке верифікація та валідація
 • У чому різниця позитивного та негативного тестування
Типи тестування
На цьому етапі програми ти дізнаєшся які є типи тестування. Дуже важливо обрати правильний тип тестування, залежно від продукту чи функціоналу з яким ми працюємо. Розглянемо детальніше в чому специфіка функціонального та нефункціонального тестування.
Аналіз Вимог
Ти дізнаєшся які бувають вимоги, які бувають різновиди вимог, характеристики та як їх перевіряти.
Тест-дизайн техніки
Познайомимось з ще одним етапом розробки ПЗ - тест-дизайн техніками. Навчимось застосовувати їх на практиці. Порівняємо статичні та динамічні техніки та визначимо коли вони працюють. Навчимось правильно обирати техніку для тестування функціоналу чи продукту.
Тест кейси та інструменти управління тестами
Познайомимось з поняттям тест кейсу. Вивчимо всі його атрибути. Навчимось правильно писати тест-кейси та використовуючи різні інструменти та системи записувати всі дані.
Відстеження дефектів
В цій темі детальніше поговоримо про дефект-репорти, для чого вони потрібні. Пройдемо з тобою весь цикл життя дефекту та навчимо правильно їх заводити та працювати.
Тест звіти та Метрики
Розглянемо всі фази моніторингу та контролю. Що потрібно враховувати під час моніторингу та визначимо головні його цілі.
Мережі, Лінукс та Бази Даних
Детальніше розглянемо які є мережі, що таке протоколи та клієнт/серверна архітектура. Навчитесь працювати з базою даних SQL.

 1. Рівні OSI Моделі
 2. Протоколи/Порти
 3. TCP/IP модель
 4. Клієнт/Серверна архітектура
 5. Команди та робота з Лінукс
Тестування продуктивності
Будемо використовувати такий інструмент як Jmeter для проведення навантажувального тестування. Також, виміряємо ефективність веб сервісів за допомогою Httperf та Apache Bench.
Автоматизоване тестування
Познайомимось з базовими кроками в автоматизації та працюватимемо з таким інструментом для автоматизації роботи у веб-середовищі як Selenium.
API та мобільне тестування
На цьому етапі курсу ми розглянемо поняття API тестування та такий підхід як Rest API. Також, вивчимо ще один потужний інструмент API тестування Postman, який буде для Вас незамінним помічником. Дізнаєтесь які є мобільні емулятори, їх функціонал та можливості.
Англійська мова
Англійська є важливим етапом розвитку будь-якого тестувальника ПЗ. Тому, у курсі ти будеш вивчати ІТ англійську, де зможеш пропрацювати всю необхідну для ефективного навчання термінологію. Курс підбирається під твій рівень англійської.
Тренінг "Співбесіда в IТ"
Співбесіда є важливим етапом який проходять всі тестувальники на початку свого шляху. Тому, до неї обов'язково потрібно добре підготуватись. На цьому тренінгу ми розповімо тобі всі тонкощі співбесіди в ІТ сфері, на чому варто акцентувати свою увагу. Про що слід говорити та як розкрити перед роботодавцями свій потенціал.
Тренінг "Методологія управління проектами SCRUM"
Крім технічних знань які ти здобудеш на курсі дуже важливим є розуміння процесу взаємодії у команді та загалом у компанії. Ми на практиці тобі покажемо як правильно організувати роботу над розробкою продукту та які ролі ти можеш на себе приміряти. Ти на власному досвіді переконаєшся в ефективності та гнучкості SCRUM методології.
Тренінг "Як заробити на міжнародному фрілансі UpWork першу 1 000 $"
Не всі тестувальники мріють працювати в офісі. Тому цей тренінг навчає як працювати на фрілансі. В чому відмінність такої роботи тестувальника та до прикладу програміста. На що варто звертати увагу, та як правильно себе позиціювати на цій платформі.
Невід'ємною частиною профеії тестувальника є знання англійської мови. Наш комплексний курс тестування включає всі необхідні технології для отримання посади Junior QA Engineer, а також англійську мову відповідно до вашого рівня. Після укладення договору адміністратор перевірить ваш рівень англійської і додасть в групу за зручним для вас графіком. Якщо ви хочете пришвидшити закінчення курсу - можна паралельно проходити технічну частину та англійську мову.

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу