Історія успіху Ігоря Низового

template-success4

Бажання вивчати тестування з’явилося в мене відносно недавно – це був вересень 2015 року. Відверто кажучи, я планував зайнятися цим питанням значно пізніше, а саме тоді, коли завершу навчання в університеті, або хоча би вступлю на магістратуру… Можна стверджувати, що працювати в IT стало, в деякій мірі, заповітною мрією для мене. Але сталося все куди швидше, аніж я собі уявляв.

Одного дня я випадково почув розповідь одногрупниці про якісь курси, на які вона нібито планує піти. Вирішив втрутитися в розмову, щоб розпитати детальніше. Я зрозумів, що йшлося про ІТ сферу, а саме – про ручне тестування ПЗ в Школі Тестування. Я задумався… Оскільки навчання в універі не було на той час аж надто обтяжливим, то чому б не спробувати здійснити свою мету якомога швидше ( ще й на той час хороша акція була в силі 😊). Одним словом – я записався на курси тестування.. Разом із книгою Романа Савіна, яку бажано було прочитати перед початком курсів, я почав відкривати для себе не лише цікаву професію тестувальника, а й ІТ сферу в цілому.

Група на курсах була просто чудова: майже всі ми здружилися, наче знали один одного не один рік. Незважаючи на свій досить юний вік ( був наймолодшим в своїй групі) я непогано себе проявляв, виконував домашні завдання, задавав питання викладачам і тд. На курсах засвоїв не лише основи тестування, а також базис веб-дизайну, баз даних, системне адміністрування і цей список ще можна продовжити.

sqa-lviv-1 (1)
Не ставши чекати завершення курсів, я вирішив спробувати податися в академію СофтСерву. Розповів про своє рішення викладачці з тестування (Каті), яка багато мені допомагала і підказувала до чого слід бути готовому на випробуваннях в академію. Успішно пройшовши технічне випробування та співбесіду з англійської мови, мене запросили на фінальну співбесіду в офіс компанії на вулиці Садова 2А та сказали підготувати невелику презентацію на одну тему. Незважаючи на те, що підготувався я добре, мене не взяли до числа семи щасливчиків, посилаючись на нестачу часу, яка потенційно могла виникнути у звязку із навчанням на четвертому курсі. Я не дуже розчарувався, адже розумів масштаби конкуренції на вакансії QC, QA та ІТ загалом. В Школі Тестування навіть радили спробувати себе в інших областях України та менших містах, зокрема в Тернополі та Івано – Франківську. Але найближче до душі мені лежав саме Львів, ця “Силіконова Долина програмування”.

Побачивши досить цікаве оголошення на Ворк юей про вільну вакансію джуніора QA, я одразу ж зацікавився і, ретельно прочитавши всі деталі, порекомендував декільком знайомим із групи в ШТ спробувати (сам ще не відправляв резюме, адже ще очікував відповіді від СофтСерву на той час). Коли стало зрозуміло, що не пройшов, вакансія, на мій подив, ще була актуальною (хоча майже місяць вже пройшов, а бажаючих майбітніх джуніорів є багато). Я, не вагаючись, відправив резюме. Пройшов місяць, я вже й забув, що відправляв резюме, як раптом ввечері дзвінок. Це був якраз рекрутер тої компанії. Спитали, чи шукаю я ще роботу і запросили на співбесіду наступного дня. Я звісно ж пішов, це було ще досить близько від мого дому ( бізнес-центр знаходився через дорогу та я міг побачити його зі свого вікна). Співбесіда тривала близько години часу. Питання були різноманітними: починаючи розповіддю на англ. мові про те, що я вивчав на курсах тестування та закінчуючи письмовим тестом по запитах у базі даних. Спілкувався я тоді з рекрутером, майбутнім тімлідом та кервником львівського офісу. Це був лише перший етап відбору. Через кілька днів я мав розмовляти з менеджером з Німеччини, але я оминув цей крок: мені зателефонували і сказали, що вони написали йому свої відгуки і мене прийняли. Я дуже зрадів та почав працювати. І ось вже третій місяць як я QA в компанії Логівейшнс. Все мене там значно влаштовує та зупинятися я поки не планую, незабаром вивчатиму автоматизоване тестування та покращуватиму свої навики роботи загалом.

Дуже дякую Школі Тестування: Руслану, Каті, іншим викладачам та колегам по курсах, які допомогли мені у здійсненні мети!)

© 2015-2017 ТзОВ “Школа тестування” – використання матеріалів ТзОВ “Школа тестування” дозволено з попередньої згоди правовласників. Всі права захищені.