Історія успіху Андрія Короля

success3

Всім привіт!

Хочу поділитись з вами своєю історією. Я знаю, що багато людей, ближче до закінчення навчання подають свої резюме, проходять співбесіди і влаштовуються на роботу. Я цей етап пропустив, так як на той момент мені бракувало часу і ще було багато інших справ. Отже, розпочав я пошук роботи вже після закінчення навчання у Школі Тестування. Почав шукати по сайтам вакансії, зареєструвався на багатьох сайтах, понаходив ще декілька цікавих форум-сайтів тестувальників. Також повідомив всіх знайомих, які працюють в ІТ компаніях, що шукаю роботу, адже переважно працівники швидше знають коли буде потреба в нових працівниках )
sqa-lviv-1 (1)
Минулого тижня одна знайома людина подзвонила і сказала, що компанія відкрила вакансію тестера джуніора. Я ж звичайно, відправив резюме і в подальшому мене запросили на співбесіду. Готувався я до неї виключно по лекціях і практичних з курсу Школи Тестування. І цього було достатньо, бо в них є все основне, все чітко і якісно виписано, більше – точно не потрібно.

Співбесіда була в три етапи: теорія + завдання на логічне мислення та на розрахунок, англійська і практичне завдання (домашнє – в мому випадку). Все так як було і на практичних завданнях на курсах. Після перевірки завдань мене запросили в офіс і запропонували співпрацю.

Це моя перша робота в ІТ компанії – я задоволений колективом і роботою. Курси в цьому зіграли велику роль, про них також питали на співбесіді: які курси проходив, що запам’ятолося з навчання, які практичні роботи виконували. Курси для новачків – це важлива частина для подальшої роботи. Дякую “Школа Тестування” за знання, лекції і старт для професії тестувальника!)

© 2015-2017 ТзОВ “Школа тестування” – використання матеріалів ТзОВ “Школа тестування” дозволено з попередньої згоди правовласників. Всі права захищені.