Як обрати найкращі курси тестувальника?

Які курси тестування у Львові краще обрати? Якість програмного забезпечення грає визначальну роль в успішності проекту та репутації компанії виробника.
Які курси тестування у Львові краще обрати? Якість програмного забезпечення грає визначальну роль в успішності проекту та репутації компанії виробника. Професія тестувальника полягає в оцінці роботи програм, додатків чи ігор, виявленні в них багів, помилок, недоліків інтерфейсу.

На сьогоднішній день, тестувальники є одними з найбільш затребуваних та високооплачуваних спеціалістів на ринку ІТ. Компанії дбаючи про свою репутацію готові платити за тестування своїх продуктів, щоб попередити непоправну шкоду своєму іміджу від релізу неякісного продукту.

Курси тестування дають можливість доволі швидко опанувати сучасну професію. Logos IT Academy беззаперечний лідер з якості навчання тестувальників, в програмі курсів одразу включена професійна ІТ англійська, яка є необхідністю для вільної роботи на фрілансі на іноземних замовників.

Курси тестування у Львові представлені кількома навчальними програмами:
Хочеш стати Тестувальником?

1. Основи тестування

Основи тестування– базовий безкоштовний курс, що включає освоєння необхідних початкових знань для тестувальника, огляд усіх видів тестування та роз'яснення усіх деталей тестового процесу.

2. Курси тестування програмного забезпечення QC

Курси тестування програмного забезпечення QC – чудовий шанс освоїти цікаву професію. Тестувальник програмного забезпечення відповідає за кінцеву якість продукту, проводить аналіз його перед релізом, випробовує працездатність усіх функцій додатку, складає повноцінний звіт проведених тестів, який і є кінцевою точкою процесу тестування. Курси тестування ПЗ у Львові включають освоєння навиків тестувальника від азів до повноцінного тестера, а на фінальному занятті складається повноцінне професійне резюме, яке допоможе знайти роботу в ІТ-компаніях або в якості фрілансера.

3. Комплексний курс тестування у Львові

Комплексний курс тестування у Львові – повноцінна школа тестування, де навіть без технічної освіти, можна здобути професію тестера. Перший цикл курсу надає необхідні базові знання та практичні навички професійного тестера. Наступним кроком в освіті буде підготовка до роботи в ІТ компаніях, аналіз потреб ринку та відточування необхідних практичних навичок до автоматизму. Фінальна частина курсу це постійна практична робота над різноманітними проектами та їх успішна реалізація.
Тестувальник – цікава професія, що вимагає прискіпливого підходу до перевірки продукту, природньої цікавості та бажання першими перевіряти нове програмне забезпечення. Курси тестування відмінна можливість здобути нову, затребувану на ринку праці професію, що відкриє перед Вами широкі можливості світу ІТ.

Обираючи курси тестування слід:

Оцінити програму навчання;
Переглянути профілі викладачів;
Відвідати пробне заняття;

Варто надавати перевагу тим курсам тестування, де освітня програма є найбільш повною, а відточуванню практичних навиків виділяється не менше часу, ніж теорії. Чим більше практики тим краще, в процесі реалізації реальних завдань отримується безцінний досвід. Logos QA Academy пропонує найбільш повну навчальну програму за професією тестувальника, що дозволяє одразу після навчання повноцінно працювати у галузі тестування.

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу