Як тестувальнику отримати роботу без досвіду

Щоб влаштуватися на роботу тестувальником, потрібен досвід, а щоб отримати той заповітний досвід, потрібно десь працювати у ІТ - ось таке замкнуте коло. І воно діє не лише в тестуванні.
Щоб влаштуватися на роботу тестувальником, потрібен досвід, а щоб отримати той заповітний досвід, потрібно десь працювати у ІТ - ось таке замкнуте коло. І воно діє не лише в тестуванні.

Проте якщо інші ІТшники можуть створити щось самостійно, то тестувальники мають це "Щось" десь знайти та затестити.

Ми знаємо що робити, як отримати роботу та де знайти той дорогоцінний досвід!
Хочеш стати Тестувальником?
  1. Ви не просто тестувальник
По-перше, тестувальники не лише шукають баги. Є величезний спектр посад, де тестувальники пишуть документацію, вивіряють помилки, практикують комунікативні навички, а також англійську.

Тож не втрачайте можливості та шукайте вакансії, де Ви можете знайти перелік вимог, що відповідає Вашим навичкам і здобувайте перший досвід!

Що це за вакансії? Tech Support, технічний копірайтер, QC trainee.
2. Практика
Більше практики! Це запорука успішного проходження співбесіди та здачі тестових завдань.

Ставте задачі для себе власноруч, долайте челенджі та розвивайте технічні скіли на додаткових курсах, вебінарах, інтернет-уроках.
3. Досконале знання теорії
Щоб успішно пройти співбесіду, Вам необхідно знати максимум теорії! Як не сумно, але це так.

Звісно Ви зможете підглядати в Гугл, або власні записи під час роботи, але на співбесіді ідеальне знання теоретичної бази є маст хевом.

До речі, при здачі зовнішніх та внутрішніх атестацій, теорія є також в пріоритеті, тож не розслабляйтесь та переглядайте базу, вчіть щось нове.
4. Портфоліо
Портфоліо для тестувальника - це правильно оформлена документація, тест-кейси, баг-репорти тощо.

Тут найголовніше - комплексно показати свої навички в умінні оформлювати документацію. Це може бути декілька варіантів для програмного забезпечення для ПК, мобільний додаток, або креативний варіант тестування праски, тощо.
5. Стажування
ІТ-компанії дають багато можливості початківцям проявити себе на безкоштовних програмах стажування. І дуже часто після успішного стажування, найкращі отримують офери на продовження роботи.

До того ж, це гарний запис для Вашого резюме.

Проглядайте DOU і шукайте оплачувані та безоплатні стажування. Тут Ви також зможете потренувати навички комунікації, організації, роботи в команді.
6. Спільні проекти
Більшість початківців закінчують курси тестування. І саме на курсах Ви можете знайти свою першу команду.

Комунікуйте, кооперуйтесь, створюйте щось нове! Повірте, програмісти та розробники будуть лише раді також здобути трохи досвіду та попрацювати в команді.

З такими проектами Ви можете брати участь у грантових програмах, хакатонах, ідеатонах, конкурсах, або просто занести проект в своє портфоліо.
Хочете дізнатись більше? Залишайте заявку та отримуйте більше корисної інформації.

Комплексний курс тестування програмного забезпечення →

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу