Як стати тестувальником з нуля за 5 місяців?

Хто такий тестувальник? Тестувальник – це ІТ фахівець, який перевіряє роботу, зроблену командою розробників, вказує на помилки в роботі програмного забезпечення (сайту, додатків, чат-ботів тощо). Це не розробка ПЗ, не аналіз і збір даних і не написання ТЗ для розробників.
Хто такий тестувальник? Тестувальник – це ІТ фахівець, який перевіряє роботу, зроблену командою розробників, вказує на помилки в роботі програмного забезпечення (сайту, додатків, чат-ботів тощо). Це не розробка ПЗ, не аналіз і збір даних і не написання ТЗ для розробників. Це міркувально-технічний, кропіткий, але надзвичайно корисний фах, який не дозволяє жодній програмі працювати абияк.

Іншими словами, тестувальник – це суворий наглядач за процесом ідеальної роботи програмного забезпечення і будь-якого ІТ продукту.

Цей фах не вимагає тривалого процесу навчання. На нашому онлайн курсі Тестування ПЗ ти за 5 місяців опануєш фах тестувальника програмного забезпечення. Що ж саме прийдеться "тестувати", яке ПЗ?

Звісно це залежатиме від проекту на якому ти працюватимеш. Це може бути перевірка на зручність користування інтерфейсом, на адекватну функціональність, перевірка зв'язку частини системи із цілим продуктом, перевірка ПК комп'ютерних ігор на наявність багів і тд.
Хочеш стати Тестувальником?

Причина 1. Обмежений обсяг інформації

Щоб тестувати програми, сайти, відеоігри – необов'язково програмувати. Просто потрібно бути уважним під час пошуку помилок, вміти правильно оформляти документацію та витримувати сварки з програмістами, коли вони доводять свою точку зору. Аби стати програмістом-початківцем, на це потрібно мінімум 6 місяців онлайн-навчання. Тестувальнику вистачає 5-х місяців, щоб оволодіти основними знаннями в тестуванні.

Причина 2. Англійська вище середнього

Тестувальнику для пошуку багів обов'язково потрібно володіти англійською. Але набір професійних термінів тестувальника менший за той, яким послуговується програміст чи розробник. Відповідно, якщо ти не поліглот – варто замислитися саме над цим фахом в ІТ галузі, щоб полегшити собі життя, але заробляти ті ж кошти, що й розробник ПО.

Причина 3 Тестувальники потрібні скрізь

Неважливо, з якими технологіями працюють розробники – тестувальники універсальні, і без них не обходиться розробка жодного сайту, додатка, дизайну, гри. Тому влаштуватися тестувальником в ІТ компанію набагато простіше на початковому етапі входження у фах, та й робочих місць для тестувальників в країні більше.

Причина 4. Постійний міркувальний процес та аналіз

Хоча здається, що тестувальник – суто технічний фах. Насправді технічні знання вимагають постійного обмірковування кожного блоку коду, аби не припуститися помилки та не пропустити баг, адже тут не стільки креативність грає роль, як наприклад, у фасі веб-дизайнера, скільки вміння довго всидіти на місці, зосередженість, інтроверсія та неквапливість. Коротше, ідеальний фах для інтровертів і технічних мислителів.
Саме тому ми розробили онлайн курси тестування ПЗ в зручному форматі п'ятимісячного курсу, протягом якого ти отримаєш основні знання з тестування, збереш якісне портфоліо, складеш резюме, та вже матимеш всі знання для роботи в ІТ компанії на позиції Junior QA.

Реєстрація на комплексний курс тестування програмного забезпечення →
Саме тому ми розробили онлайн курси тестування ПЗ в зручному форматі п'ятимісячного курсу, протягом якого ти отримаєш основні знання з тестування, збереш якісне портфоліо, складеш резюме, та вже матимеш всі знання для роботи в ІТ компанії на позиції Junior QA.

Реєстрація на комплексний курс тестування програмного забезпечення →
Відгуки про курси Тестування ПЗ

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу