"Увійти в IT" чи все так просто?

Або історія нашого викладача про те, як побудувати власний шлях до успіху. Знайомтесь, ментор курсу "Тестування програмного забезпечення" - Олег Коваль, QA Lead в компанії SoftServe.
Знайомтесь, ментор курсу "Тестування програмного забезпечення" - Олег Коваль, QA Lead в компанії SoftServe.

"Я Олег Коваль і я навчаю майбутніх тестувальників розпізнавати баги та знешкоджувати їх на ранніх етапах, щоб кінцеві продукти кремнієвої долини дійшли до світу якісними."

Він не просто відмінний технічний спеціаліст, практик з багаторічним досвідом та успішною кар'єрою. Психолог за освітою, він точно дасть тобі фундамент для майбутнього керування командою та проектами. Олег має 7 років досвіду на Web, mobile та backend проектах. Сертифікований спеціаліст по ISTQB® з досвідом управління команд тестувальників та спільних команд розробників з 12 і більше людей. Відповідальний за створення тест стратегій, планів та слідування найкращих практик тестувальників. Тренер, оратор та викладач курсу тестування, у якого навчались тисячі людей!
Я - в Logos IT Academy. Про моїх студентів
З перших днів я хотів викладати та ділитися знаннями. Окрім тестування я проводжу тренінги з методології SCRUM та того як правильно поводити себе на співбесіді. Даю справжні практичні інструменти та моделюю ситуації, адже сам проводжу співбесіди та бачу помилки кандидатів.

Професія тестувальника - це саме той випадок, коли освоїти напрямок можна лише на курсах, або самостійно. Її не викладають у вищих навчальних закладах, а до нещодавна, власне, програмісти і тестували код та продукт. Це було максимально неефективно, тому зараз кожна ІТ-компанія має великий штат тестувальників. Адже від нас залежить якість продукту, його вартість, успіх на ринку та репутація компанії.

Співбесідую та працюю з власними студентами, дехто вже побудував успішну кар'єру під моїм керівництвом.
Про викладання
Мені надзвичайно приємно ділитися знаннями та досвідом, особливо у ті моменти, коли студенти максимально-вмотивовані!

Не важливо чи це онлайн чи офлайн курс, ми повністю заглиблюємось у матеріал, вивчаємо не лише тестування, а й те як працює програмне забезпечення, які є етапи SDLC, їх особливості.

Я викладаю в Logos IT Academy більше 5 років, щоб ІТ-спільнота отримувала якісні кадри та розвивала сферу інформаційних технологій в нашій державі.
Поради для новачків
Тестування - це не просте оформлення документації. Для тестувальника програмного забезпечення важливо розвивати й інші скіли:

  • наполегливість;
  • бажання постійного навчання;
  • уважність до деталей;
  • комунікативні навички;
  • аналітика;
  • читайте та шукате баги в буденному житті;
  • знання загальної та професійної англійської мови.
"Якщо ти новачок в ІТ, приєднуйся до команди тестувальників, або обирай свій власний шлях в ІТ. Оформлюй заявку тут."

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу