Тестувальник ПЗ – професія, якої не навчають у вишах

Багато людей вважають позицію тестувальника не як повноцінну професію, а як перехідний або стартовий етап для входження в іт сферу. Звісно, це не так.
Багато людей вважають позицію тестувальника не як повноцінну професію, а як перехідний або стартовий етап для входження в іт сферу. Звісно, це не так.

Тестувальник – це повноцінна робоча одиниця великої або малої команди спеціалістів, які працюють на єдиний результат. Саме від тестера найбільше залежить, кінцева якість продукту.

Раніше усі програми тестували (перевіряли на помилки та конфлікти) самі ж програмісти. З активним розвитком галузі, тестерів ПЗ виокремили у окрему спеціальність, а на рекрутингових сайтах з'явилась така вакансія. Спершу вимог до професії не було жодних, окрім базового знання англійської мови. Практично кожна іт-фірма самостійно готувала собі кадрів під певний проект. І саме тоді зародилась думка, що можна через тестування увійти в іт без особливих знань та згодом стати програмістом. Проте сьогодні іт-рекрутери шукають лише підготовлених кадрів.

Звісно, в українських університетах та коледжах немає такої спеціальності, однак баз навчають ще у школах на уроках інформатики. І хоча про якість таких навичок можна довго сперечатись, та все ж мати хоча б «зелене уявлення», що таке код, можна ще за шкільними партами.
Зрештою, тестувальникам необхідно хоча б базово опанувати три інструменти – html, css, java-script. Тут не йдеться про ґрунтовні знання, але мати розуміння як все побудовано і як працює, дуже важливо.

Наступний крок для того, щоб стати тестером, – це записатись на курси успеціальні тренінгові центри, де дуже сфокусовано вас навчать усіх необхідних інструментів випробовування програмного забезпечення.

А дальше вчитись, вчитись і ще раз вчитись. Зрештою робота будь-якого іт-спеціаліста – це постійне навчання та самовдосконалення. Галузь постійно розвивається й, аби бути затребуваним на ринку праці, кожен спеціаліст повинен тримати руку на пульсі.

Тож, якщо ти готовий навчатись та дійсно прагнеш увійти в ІТ, запрошуємо в школу тестувальників LOGOS – профільні курси, на яких готують спеціалістів відповідно до вимог вакансій найбільших іт-компаній. І якщо ви будете сумлінно навчатись та виконувати усі завдання викладачів, то стати спеціалістом й знайти роботу для вас не буде складно.
Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda