Що таке школа тестування ПЗ?

shho-take-shkola-testuvannya-pz

Програма навчання комплексна і складається з невеликих модулів, де крок за кроком можна стати тестувальником ПЗ з нуля, освоїти автоматизоване тестування, прокачати soft skills і отримати допомогу в працевлаштуванні. Ми маємо хорошу репутацію, підтверджену традиційно позитивними відгуками випускників.

Після школи тестувальників ви:

  • отримаєте досвід роботи над проектами від ідеї і вимог до регресійного тестування і релізу
  • знайдете вміння аналізувати вимоги, отримаєте досвід розробки тестової документації
  • навчитеся виробляти стратегії тестування, опануєте техніки тест-дизайну
  • отримаєте досвід пошуку і документування дефектів
  • дізнаєтеся про тонкощі і специфіку пошуку роботи в IT
  • розширите список питань на технічній співбесіді
  • після самостійного виконання підсумкового проекту тестове завдання на співбесіді для Вас не буде проблемою!

IMG_7115

IMG_7086-1

IMG_7009

Сприяння в подальшому працевлаштуванні

Всі учасники школи тестувальників мають можливість прослухати HR-лекцію, дізнатися тонкощі і специфіку пошуку роботи в IT (розглядаємо всі шляхи, можливості, інструменти та способи стати кращим кандидатом. Ви отримаєте готові рішення від досвідченого фахівця, як стати кращим серед претендентів.

Участь в тестуванні продуктів наших партнерів

Наші партнерські IT компанії звертаються до нас з пропозиціями взяти участь в проектах по тестуванню їх продуктів. Ми відбираємо наших кращих студентів, які натомість отримують практичний досвід і поповнюють своє QA портфоліо, що сприяє подальшому працевлаштуванню після курсів.

Рекомендуємо кращих джуніор нашим друзям і партнерам

Як показує практика, IT компанії Львова дуже лояльно ставляться до випускників саме наших курсів, адже не мають сумнівів у рівні підготовки. При наявності вакансій або стажувань вони звертаються до нас із проханням рекомендувати кращих джуніорів на позицію QA, проводять співбесіди та представники компаній особисто знайомляться з кандидатами.

© 2015-2017 ТзОВ “Школа тестування” – використання матеріалів ТзОВ “Школа тестування” дозволено з попередньої згоди правовласників. Всі права захищені.