Що таке QA Academy?

Програма навчання комплексна і складається з невеликих модулів, де крок за кроком можна стати тестувальником ПЗ з нуля, освоїти автоматизоване тестування, прокачати soft skills і отримати допомогу в працевлаштуванні.
Програма навчання комплексна і складається з невеликих модулів, де крок за кроком можна стати тестувальником ПЗ з нуля, освоїти автоматизоване тестування, прокачати soft skills і отримати допомогу в працевлаштуванні. Ми маємо хорошу репутацію, підтверджену традиційно позитивними відгуками випускників.

Після школи тестувальників ви:

  • отримаєте досвід роботи над проектами від ідеї і вимог до регресійного тестування і релізу
  • знайдете вміння аналізувати вимоги, отримаєте досвід розробки тестової документації
  • навчитеся виробляти стратегії тестування, опануєте техніки тест-дизайну
  • отримаєте досвід пошуку і документування дефектів
  • дізнаєтеся про тонкощі і специфіку пошуку роботи в IT
  • розширите список питань на технічній співбесіді
  • після самостійного виконання підсумкового проекту тестове завдання на співбесіді для Вас не буде проблемою!
Сприяння в подальшому працевлаштуванні
Всі учасники школи тестувальників мають можливість прослухати HR-лекцію, дізнатися тонкощі і специфіку пошуку роботи в IT (розглядаємо всі шляхи, можливості, інструменти та способи стати кращим кандидатом. Ви отримаєте готові рішення від досвідченого фахівця, як стати кращим серед претендентів.
Участь в тестуванні продуктів наших партнерів
Наші партнерські IT компанії звертаються до нас з пропозиціями взяти участь в проектах по тестуванню їх продуктів. Ми відбираємо наших кращих студентів, які натомість отримують практичний досвід і поповнюють своє QA портфоліо, що сприяє подальшому працевлаштуванню після курсів.
Рекомендуємо кращих джуніор нашим друзям і партнерам
Як показує практика, IT компанії Львова дуже лояльно ставляться до випускників саме наших курсів, адже не мають сумнівів у рівні підготовки. При наявності вакансій або стажувань вони звертаються до нас із проханням рекомендувати кращих джуніорів на позицію QA, проводять співбесіди та представники компаній особисто знайомляться з кандидатами.
Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda