Перші кроки на шляху тестувальника ПЗ

Хочеш стати тестувальником, бо це ІТ-спеціальність? Чудовий вибір! Як це зробити: про труднощі, можливості і перспективи розповів під час івенту «Коротко і по суті: все, що ви хотіли знати про тестування» досвідчений
QA Lead в компанії SoftServe Олег Коваль.
Хочеш стати тестувальником, бо це ІТ-спеціальність? Чудовий вибір! Як це зробити: про труднощі, можливості і перспективи розповів під час івенту «Коротко і по суті: все, що ви хотіли знати про тестування» досвідчений QA Lead в компанії SoftServe Олег Коваль.

Як зазначив Олег Коваль на початках важко всім і цього лякатись не потрібно. Навпаки, треба докладати максимум зусиль, аби потім отримати віддачу.

Шляхів стати ІТ-спеціалістом є багато:

  • можна читати спеціалізовану літературу і самостійно розбиратись в професії;
  • можна дивитись відеоуроки, лекції, туторіали;
  • можна знайти наставника і переймати його досвід, однак тут є складнощі із пошуком такої людини;
  • а також можна записатись наспеціалізовані курси і за визначений період часу опанувати професію.
«Майже кожен з нас починав вчити щось самостійно і тиждень-два поки ейфорія дійсно щось виходило, - каже Олег Коваль. - Але вже при перших труднощах, при першому «нерозумінні» якогось матеріалу, ми кидали цю справу. Без курсів, без чітких навчальних планів і конкретних вимог твоє навчання може розтягнутись на роки або ж взагалі закінчитись фіаско».

Також Олег Коваль переконаний, що інвестиція в навчання - це найкраща інвестиція з усіх, які можуть бути: «Не знаю як би склалось моє професійне життя, якби я свого часу не прийняв рішення піти на курси. Гроші, які я вклав у свою освіту уже разів 200 мені повернулись, а може і набагато більше», - поділився досвідом QA Lead.

Тож не зволікай і ти! Реєструйся на курси тестувальників в ІТ-академії LOGOS, опановуй нову професію та досягай своїх висот.
Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda