Головна > Новини > Історія успіху Яни Захаревич

Історія успіху Яни Захаревич

Екстрім – це для мене. Так і вирішила ніби з парашутом з літака стрибнути у нову для себе сферу ІТ. Завжди любила до деталей ідеальні речі. Коли хочеться на пів сантиметра щось посунути, і тоді воно стоїть на своєму місці. Звертала увагу на дрібниці, які на перший погляд не такі суттєві.

Чим не ідеальні характеристики для тестувальника? -скурпульозність, дотошність... Але була одна проблема – я не мала нічого спільного з ІТ!

Нічого не знаєш, то йди на курси – якось собі подумала. Але які? Мені ж там будуть розказувати про вищі матерії, а я з цим не стикалась. Не люблю довго на чомусь застрягати. Погуглила курси для майбутніх тестувальників у Львові і знайшла ті єдині)) Logos QA Academy здалась найкрутішою – по програмі побачила, що там мені дадуть бекграунд. А потім розкажуть і покажуть як це бути хорошим тестером. Плюс ІТ англійська, яка входила в курс. Я тоді думала, що вона мені не дуже потрібна бо і так мала високий рівень. Хоч згодом переконалася, що там мене підготували власне профільно!

Навчання довге, але воно того варте. У нас були уроки адміністрування, проходили SQL, HTML/CSS, mobile testing, основи automation testing, а це все як-не-як додаткові переваги у резюме. Та і розумієш,на багато краще після таких занять як то все працює.

Якось, десь за місяць, до закінчення, одногрупник сказав, що зробив собі «сіві» англійською.. і тут я подумала, а чого чекати, треба і собі написати! Але як?: Що писати? З фото чи без? З попереднім досвідом чи без? А на чому акцент робити..? Де себе правильно похвалити, щоб привернути увагу рекрутерів?)

Я перечитала мільйон коментарів на формуах, десятки креш-тестів чужиш резюме… Люди писали, що вже місяцями не можуть знайти роботу (це трохи лякало..), питали порад що ж не так із «сіві»? Тим не менш, набравши досить інфи я створила його таким, щоб і візуально було «так нічо» і мої скіли найкраще описувало.

Розмістила резюме на всіх джоб порталах, але не тільки.

Нам на курсах викладачі казали, що треба бути наполегливими в процесі пошуку роботи і не чекати, а самим «штурмувати» потенційних роботодавців. От, скориставшись такою простою порадою я відіслала своє резюме на електронки декількох компаній. У них навіть не було оголошень про вакансії. Я просто скинула своє резюме (+ невеличкий мотиваційних лист) у компанії, що мені найбільше сподобались.

І от уже наступного дня мені відписали. Рекрутер повідомляла, що наразі вакансій немає, але можливо скоро відкриється трейні позиція. На мій подив, наступного тижня, вона відкрилася) І мене покликали на співбесіду. Ідучи туди я не хвилювалась, що чогось не знаю…ми якраз завершували наш курс у Logos QA Academy і всі мої знання були дуже свіжі.

Після інтерв’ю, я ніби мантри в думках читала «Мені запропонують роботу, мені запропонують роботу»… І через деякий час так і вийшло! Мене запросили працювати у класній компанії з привітною атмосферою, цікавими проектами та хорошими людьми.

Мій висновок такий – немає сенсу чекати поки закінчаться курси, дочитаєш книгу чи ще завершиш купу інших справ! Якщо справді є мета отримати свою першу роботу в ІТ, це треба робити вже і зараз! Іти вчитися, активно розсилати резюме і шукати роботу, бо вона сама тебе не знайде..!

А «Logos QA Academy» величезне спасибі! Ви класні – багато вчите і радите. Хороша організація і приємна атмосфера відчувається вже з перших зустрічей з директором і викладачами. Може і я колись приєднаюсь до вашої команди, вчити майбутніх QA-їв)

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

(067) 990-37-93

(032) 242-777-2

0 (800) 309-777

м.Львів, вул. І.Франка 61/каб.500

info.lgs.lviv@gmail.com

Skype: logos_lviv