З Новим Роком та Різдвом Христовим!

sqa-ny

Ось і попрощались ми із 2016-м роком, який був щедрим на нові можливості та досягнення. Впродовж 2016 року Школа Тестування випустила близько півтори тисячі студентів, яким подарувала перспективну спеціальність, море вражень та можливість змінити своє життя, доповнити його чимось новим, корисним, цікавим. Чималим попитом користуються випускники Школи Тестування, адже спеціалістів у даній сфері обмаль, а роботи більш, ніж достатньо. Ми завжди раді дізнаватись, що нещодавні сумлінні студенти уже незамінні спеціалісти у хороших ІТ-компаніях. Ми постійно вдосконалюємо наші навчальні програми і підлаштовуємо під потреби працедавців. І цьому, безперечно, сприяють кваліфіковані фахівці у сфері Тестування, які залюбки діляться своїм практичним досвідом.

Школа тестування у 2016 році регулярно проводила безкоштовний курс «Основи тестування» куди на підставі конкурсного відбору потрапили найбільш перспективні кандидати. Цьогоріч у світ ІТ сфери з допомогою команди Школи Тестування та Logos IT Academy прийшло чимало новоспечених спеціалістів, які уже встигли працевлаштуватись та продовжити свій професійний шлях. Проте ми не плануємо зупинятись на досягненому та маємо не менш амбітні плани на прийдешній 2017. Нові навчальні напрямки дозволять ще більше розширити спектр можливостей наших випускників. Колектив Школи Тестування щиро зичить Вам успіхів у 2017 році, нехай прагнення змін та розвитку втілиться у неймовірний успіх. Радісно чекаємо на Вас у нас на навчанні! Школа тестування – відмінний шанс отримати нову спеціальність та змінити своє життя на краще.

© 2015-2017 ТзОВ “Школа тестування” – використання матеріалів ТзОВ “Школа тестування” дозволено з попередньої згоди правовласників. Всі права захищені.