Трьохтижневий
інтенсив

Трьохтижневий інтенсив - це короткотривалий курс підготовки спеціалістів області тестування ПЗ. За достатньо короткий час Ви отримаєте знання та практичні навики, достатні для того, щоб працювати QC/QA Junior Engineer.
Онлайн запис

Про проект "Школа тестування"

Школа тестування заснована у Львові в 2015 році. Ідея створення школи виникла ще в 2014 році. Було потрачено близько року на аналіз існуючих закладів які вчать людей QC\QA інженерії по всій Україні, до реалізації школи. В кращих закладах в цілях експеременту ми пройшли навчання та виявили ряд недоліків а саме:

Вузька спеціалізація навчання.

Високий поріг прийому на навчання.

Відсутність Англ Мови в курсі.

Низька кількість практичних занять.

Глибока прірва між практичними та реальними проектами.

До розробки навчального плану ми залучили провідних ІТ спеціалістів з багаторічним досвідом роботи в цій сфері, тому з впевненістю можемо сказати що подібної пропозиції в Україні немає. Курс включає в себе 5-ти місячне навчання. Заняття проводяться тричі на тиждень: 2 технічних заняття + 1 заняття англійська мова, навчання розраховане на початківців!

Наша мета це постійне вдосконалення наших послуг та Ваш результат.

Експрес курс Тестування допоможе оволодіти професією тестувальника навіть тим людям які немають технічної освіти чи досвіду роботи в ІТ сфері. Ми не гарантуємо Вам неймовірні результати всього за один місяць як люблять гарантувати більшість «Навчальних Закладів». Також Ми не гарантуємо Вам працевлаштування. Але зобовязуємось прикласти максимум зусиль для того, шоб Ви отримали роботу вашої мрії. В програму курсу входять всі необхідні навики які ставлять ІТ компанії перед потенційними кандидатами, навчання триває 5 місяців, Вам потрібно наполегливо працювати над собою, домашніми та практичними заняттями і вже через 3 місяці Ви можете починати шукати роботу!

На закінчення курсу пропонуємо Вам тренінг «Співбесіда в ІТ» на якому Ви отримаєте розуміння процесу співбесіди, будете знати як себе вести та як себе подати, а також складете Власне резюме і розмістите його на потрібних сайтах.

Де відбуваються заняття?

Розклад занять

ЧасДніПочатокВартістьЗапис
10.00-15.30ПН-ПТ26.03.201815 000 грн 10 500 грн*Запис

* При повній оплаті за курс знижка 30%

Як це працює?

Навчання триває 3 тижні (кожен день по 4 заняття за умови обраного щоденного графіку)


Житлом ми забезпечуємо, у вартість курсу враховане трьохтижневе проживання у Львові

Також у вартість входить культурна програма по Львову в суботу та пікнік в неділю

Також у вартість входить безкоштовне харчування

Програма курсу

Англійська мова Технічна частина

Навчання триває 2-5 місяців, залежно від інтенсивності та обраного графіку:

Загальна кількість академічних годин: 128

Технічна частина

Заняття 1

Операційні системи: основні властивості, особливості встановлення.

Заняття 2

Віртуальні машини: сфери застосування, практичні заняття

Заняття 3

Прикладне програмне забезпечення: властивості, класифікація, різні види встановлення.

Заняття 4

Пакет необхідних офісних програм та їх застосування.

Заняття 5

Хмарні технології: ознайомлення з конкретними представниками, порівняння між собою.

Заняття 6

Основи Android: опис та історія ОС, базові налаштування, способи встановлення програм, емулятори.

Заняття 7

Основи iOS: опис та історія ОС, базові налаштування, способи встановлення програм, емулятори.

Заняття 8

Браузер: що це таке і для чого він використовується? Які найпопулярніші браузери є та їх особливості? Object inspector: як запустити для чого використовувати?

Заняття 9

Локальний сервер: що це таке і для чого ми його можемо використовувати? Що таке CMS, для чого і як використовується?

Заняття 10

SDLC (Software development life cycle).

Заняття 11

STLC (software testing life cycle). Рівні тестування: Unit, Integration, System, Acceptance. Принципи тестування. Різниця між QC/QA.

Заняття 12

Типи тестування: Smoke, Installation, Functionality, Usability, Security, L10N, I18N, UI та інші.

Заняття 13-14

Вступ у Load Testing. Ознайомлення із JMeter

Заняття 15

Верифікація та валіадція. Позитивне та негативне тестування. Життєвий цикл дефекту.

Заняття 16

Test Design Techniques.
1. Static test design techniques.
2. Dynamic test design techniques (EP+BVA, Decision Tables, State transition, Use Case.)

Заняття 17

Test management system (атрибути тест-кейса). Вимоги (характеристики хороших вимог). Що таке SRS, User Story, Use Case. Аналіз та звітування.

Заняття 18-19

Вступ у автоматизацію. Ознайомлення із Selenium IDE.

Заняття 20-21

Практика тестування:
1. Написання тест-кейсів/ checklists
2. Тестування та звітування дефектів
3. Регресивне тестування.

Заняття 22

Реляційна модель даних.

Заняття 23

Мова SQL: загальний огляд. Формування SQL-запиту. Інструкції модифікації даних.

Заняття 24

Формування SQL-запиту на вибірку. Використання агрегатних функцій.

Заняття 25-26

Звичайні підзапити. Зв’язані підзапити. Формування багатотабличного SQL-запиту.

Заняття 27

Збережені процедури. Користувацькі функції.

Заняття 28-29

Навчальний проект:
1. Обговорення та написання вимог
2. Написання тест-кейсів та звітування дефектів
3. Регресивне тестування

Англійська мова

Світ інформаційних технологій - це англомовний світ. Вижити у сфері ІТ, не знаючи англійської мови, неможливо: професія тестувальника, як і будь-яка інша IT-професія, обов*язково передбачає роботу з англомовною технічною документацією та інформаційними ресурсами, а також ділове спілкування англійською. Володіння англійською - це без перебільшення життєвоважливий навик IT-спеціалістів, саме тому третину всіх занять курсу відведено на заняття з англійської мови.

Курс англійської мови в Школі тестування розрахований на студентів, які володіють мовою щонайменше на середньому рівні B1*. Цей курс спрямований на підвищення рівня володіння англійською загалом і ознайомлення зі специфічним словником ІТ-спеціалістів зокрема. Програма курсу поєднує загальну та технічну англійську. Разом з граматикою вивчають професійну лексику та термінологію, розвивають розмовні навички, навики перекладу та розуміння на слух. У межах курсу студентів також вчать писати резюме англійською та готують до англомовної співбесіди.

*Рівень B1 передбачає розуміння основних ідей простих чітких даних зі знайомих сфер, що регулярно зустрічаються на роботі, у школі, на відпочинку, тощо, здатність спілкуватися у більшості ситуацій, що можуть виникнути під час подорожування в місцевості, де говорять цією мовою; спроможність скласти зв*язне повідомлення на теми, які знайомі чи які відносяться до особистих інтересів; здатність описати враження, події, мрії, надії і прагнення; викласти і обґрунтувати свою думку та плани.

вартість

Навчання триває 5 місяців, тричі на тиждень (понеділок, середа, п’ятниця) або ж двічі на тиждень (вівторок, четвер або субота, неділя) по два заняття в день(4 місяці).

Заняття проходять стаціонарно, наші навчальні аудиторії обладнані всією необхідною технікою. Навчання проводять у групах 10-14 осіб.

*Вартість курсу при оплаті
до 24.01.2018 – 10 500 грн.
до 26.03.2018 – 15 000 грн

На сьогодні триває реєстрація на курс до 24 січня! До цього числа необхідно укласти договір та здійснити оплату. При повній оплаті за курс знижка 30%. Заняття розпочинаються відповідно до розкладу та обраної години.

ПРИ ОПЛАТІ ЧАСТИНАМИ ВАРТІСТЬ КУРСУ СКЛАДАТИМЕ
(2 100 ГРН/МІСЯЦЬ Х 6)

Щоб взнати можливість оплати частинами надішліть СМС з текстом Chast на номер 10060.

Для того, щоб скористатися послугою оплати частинами необхідно мати платіжну картку ПриватБанк та суму першого платежу 2 100 грн. Детальніша інформація знаходиться тут.

Набір триває ще:

0
0
0
0
0
0
0
0
ДНІ ГОДИНИ ХВИЛИНИ СЕКУНДИ

Онлайн запис

ВИКЛАДАЧІ

Дюганчук СВЯТОСЛАВ

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

Викладач "Школи тестування" наступних напрямів: QC. Найдосвідченіший фахівець в системному аналізі та тестуванні програмного забезпечення, блискучий викладач. На даний момент працює в компанії SoftServe.

Різник СВІТЛАНА

Викладач "Школи тестування" з наступних напрямів: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Flash, WEB-дизайн, CorelDraw, Adobe InDesing. Досвідчений викладач-практик, має яскраву харизму і уміння донести до слухачів весь матеріал.

Бідник РОМАННА

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

Викладач "Школи тестування". Фахівець у сфері викладання та тестування програмного забезпечення. Працює фрілансером, щоб мати можливість поєднувати викладацьку діяльність з роботою тестувальника та саморозвитком.

Вертипорох ОРЕСТ

1475891331_facebook 1475891297_linkedin

Викладач НЦ "Школи тестування" з наступних напрямів: Системне адміністрування та Офісні програми. Викладач з високим рівнем професіоналізму та практичними навиками з мережевої безпеки.

Цюра КАТЕРИНА

1475891331_facebook  1475891297_linkedin

Викладач НЦ "Школи тестування" з наступних напрямів: QC/QA. Отримала сертифікати «BrainBench» та «SoftServe IT Academy» курсу «Software Testing». Приймала участь у волонтерському проекті «SoftServe», зараз працює у фірмі «Diligences».

Городиська ОКСАНА

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

Викладач НЦ "Школи тестування" з наступних напрямів: QC/QA. З власного досвіду знає, що означає кардинально змінити професію і з радістю ділиться своїми знаннями. У процесі навчання звертає увагу на основні моменти.

Коваль ОЛЕГ

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

Викладач "Школи тестування" з напрямів: QC. Досвідчений QA Engineer в компанії SoftServe. Cертифікований спеціаіст по ISTQB®. Займався тестуванням як front-end так і back-end проектів.

Пастернак АЛІНА

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: ІТ Англійська. Енергійний викладач з глибоким знанням предмету. Прагне віднайти підхід до кожного студента та приділяє увагу розвитку усіх видів мовленнєвої діяльності з акцентом на комунікативних навичках. Здобула освіту на кафедрі перекладознавства та контрастивної лінгвістики Франкового університету. Закінчила аспірантуру в ЛНУ ім. І. Франка.

Крупська НАДІЯ

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: ІТ Англійська. Кваліфікований викладач англійської мови та літератури у ЛНУ імені Івана Франка. Має великий досвід роботи зі студентами різних вікових категорій. Проживала та навчалася в Канаді.

Бульбук ЮЛІАН

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: MySQL. Викладач з 4-річним досвідом роботи у програмуванні, який любить працювати в команді і займатись перевіркою якості роботи над проектами. Має досвід роботи з іноземними замовниками. Володіє навиками необхідними для розробки архітектури для Баз даних.

Сулима НАЗАРІЙ

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: QC. Має великий багаж досвіду в роботі як Quality Control Engineer так і як Quality Assurence Engineer. За весь час роботи в ІТ індустрії займався виконанням не тільки прямих обов”язків як QA/QC, але і приймав участь в аналізі та пошуку рішень для бізнес проблем, продукт менеджменті, контролем та покращення процесів розробки програмного забезпечення як Scrum Master. Зараз займає позицію QC в компанії SoftServe. Особливості його занять являється весела атмосфера і порівняння усіх матеріалів курсу з прикладами, тема яких залежить від цільової аудиторії. Користуючись власними підходами до викладання і постійно ділячись професійним досвідом загострює увагу слухачів на важливих аспектах кожної теми, що покращує розуміння та сприйняття матеріалу....

Задорожний Ігор

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: Automated Testing.  Досвідчений фахівець в тестуванні програмного забезпечення. На даний момент працює в компанії SoftServe. 3 роки займався програмуванням баз даних, але знайшов своє покликання в втоматизованому тестуванні. Спеціаліст по тестуванні мікросервісів. Має хороший досвід в Selenium testing і Performance testing. За весь час роботи в ІТ індустрії приймав участь в аналізі та пошуку рішень для бізнес проблем та покращення процесів розробки програмного забезпечення як Scrum Master. На заняттях надає перевагу тісному діалогу зі студентами. Наводить приклади з різних проектів....

Захаревич Яна

1475891331_facebook   1475891297_linkedin

ВИКЛАДАЧ "ШКОЛИ ТЕСТУВАННЯ" З НАПРЯМІВ: QC. Фахівець із тестування Web та Mobile проектів. Постійно працює над поглибленням знань та саморозвитком. Сертифікований ISTQB® спеціаліст. Проводить інтерактивні та цікаві заняття. Легко знаходить контакт із аудиторією. Залучає кожного слухача до активної участі у дискусіях. Моделює різні ситуації на практичних прикладах для кращого розуміння та засвоєння інформації. Заохочує студентів до наполегливості та досягнення поставленої мети. Навчання проходить у легкій та дружній атмосфері....

Порекомендуйте курс друзям