Головна > Новини > Що таке QA Academy?

Що таке QA Academy?

Програма навчання комплексна і складається з невеликих модулів, де крок за кроком можна стати тестувальником ПЗ з нуля, освоїти автоматизоване тестування, прокачати soft skills і отримати допомогу в працевлаштуванні. Ми маємо хорошу репутацію, підтверджену традиційно позитивними відгуками випускників.

Після школи тестувальників ви:

Сприяння в подальшому працевлаштуванні

Всі учасники школи тестувальників мають можливість прослухати HR-лекцію, дізнатися тонкощі і специфіку пошуку роботи в IT (розглядаємо всі шляхи, можливості, інструменти та способи стати кращим кандидатом. Ви отримаєте готові рішення від досвідченого фахівця, як стати кращим серед претендентів.

Участь в тестуванні продуктів наших партнерів

Наші партнерські IT компанії звертаються до нас з пропозиціями взяти участь в проектах по тестуванню їх продуктів. Ми відбираємо наших кращих студентів, які натомість отримують практичний досвід і поповнюють своє QA портфоліо, що сприяє подальшому працевлаштуванню після курсів.

Рекомендуємо кращих джуніор нашим друзям і партнерам

Як показує практика, IT компанії Львова дуже лояльно ставляться до випускників саме наших курсів, адже не мають сумнівів у рівні підготовки. При наявності вакансій або стажувань вони звертаються до нас із проханням рекомендувати кращих джуніорів на позицію QA, проводять співбесіди та представники компаній особисто знайомляться з кандидатами.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

(067) 990-37-93

(032) 242-777-2

0 (800) 309-777

м.Львів, вул. І.Франка 61/каб.500

info.lgs.lviv@gmail.com

Skype: logos_lviv