Історія успіху Ігора Новіка

history-success

Всім привіт. Ще давніше хотів залишити відгук про свій, нехай поки що невеликий, шлях у сфері ІТ.
Але з чого почати…

В один прекрасний момент зрозумів, що потрібно мені щось змінити в житті, я займався не тим, що мене цікавить, інтригує, надихає. Хожу на работу, тому що так треба і так всі роблять, але це не приносить мені жодної радості. Знаю, звучить банально, але це так. Проаналізувавши та обдумавши все, дійшов до виснову що так далі продовжуватись аж ніяк не може.

Тоді й вирішив змінити професію, спробувати себе в IT і почав вибирати курси з перекваліфікації. Спочатку зібрав до купи всі можливі варіанти по QA у Львові, почитав відгуки, потім забив на місяць, викинув цю ідею з голови.

Через місяць випадковим чином натрапив на сайт http://www.sqa.lviv.ua/, зв’язався з директором школи Русланом Шляпаковим. Ознайомившись з деталями, приступив до навчання.

Я міг би дуже довго описувати всі плюси і мінуси Школи Тестування як освітньої школи, якості матеріалів, роботи викладачів, комунікації, адміністрації та іншого, але скажу трохи інакше.

Знайти першу роботу в напрямку QA мені пощастило буквально на протязі першого місяця після закінчення курсів, звісно, не без допомоги. У Школі Тестування я знайшов багато однодумців, іноді навіть колег та й просто шалено класних людей, з ким завжди приємно провести час. Упевнений, в майбутньому з багатьма мені ще вдасться попрацювати пліч-о-пліч.

Все моє життя обернулось на 180 градусів в той день, коли Руслан мені розповів про курси, запропонував випробувати свої сили. Минуло менше року з моменту випуску моєї групи і зараз я знаю, що рухаюся і розвиваюся кожен день в правильному напрямку.

В IT я йшов не заради грошей, а через любов до вебу, оскільки це завжди цікавило мене. Сьогодні я працюю тестувальником в продуктивній компанії Імаgе CMS, ходжу на роботу з посмішкою, спілкуюся з цікавими мені людьми, готовий навіть переробляти, якщо вже на те пішло. Можна сказати життя знайшло якийсь сенс, я став набагато щасливішим.
Дякую Руслану, дякую Школі Тестування!

© 2015-2016 ООО «Школа тестирования» — использование материалов ООО «Школа тестирования» разрешено с предварительного согласия правообладателей. Все права защищены.