Головна > Новини > Перші кроки на шляху тестувальника ПЗ

Перші кроки на шляху тестувальника ПЗ

Хочеш стати тестувальником, бо це ІТ-спеціальність? Чудовий вибір! Як це зробити: про труднощі, можливості і перспективи розповів під час івенту «Коротко і по суті: все, що ви хотіли знати про тестування» досвідчений QA Lead в компанії SoftServe Олег Коваль.

Як зазначив Олег Коваль на початках важко всім і цього лякатись не потрібно. Навпаки, треба докладати максимум зусиль, аби потім отримати віддачу.

Шляхів стати ІТ-спеціалістом є багато:

«Майже кожен з нас починав вчити щось самостійно і тиждень-два поки ейфорія дійсно щось виходило, - каже Олег Коваль. - Але вже при перших труднощах, при першому «нерозумінні» якогось матеріалу, ми кидали цю справу. Без курсів, без чітких навчальних планів і конкретних вимог твоє навчання може розтягнутись на роки або ж взагалі закінчитись фіаско».

Також Олег Коваль переконаний, що інвестиція в навчання - це найкраща інвестиція з усіх, які можуть бути: «Не знаю як би склалось моє професійне життя, якби я свого часу не прийняв рішення піти на курси. Гроші, які я вклав у свою освіту уже разів 200 мені повернулись, а може і набагато більше», - поділився досвідом QA Lead.

Тож не зволікай і ти! Реєструйся на курси тестувальників в ІТ-академії LOGOS, опановуй нову професію та досягай своїх висот.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

(067) 990-37-93

(032) 242-777-2

0 (800) 309-777

м.Львів, вул. І.Франка 61/каб.500

info.lgs.lviv@gmail.com

Skype: logos_lviv