Головна > Новини > Оплата частинами за навчання в QA Academy

Оплата частинами за навчання в QA Academy

Увага! Нова можливість нашої Школи для Вашої зручності – оплата частинами!! Школа Тестування веде активну роботу над покращенням якості обслуговування своїх клієнтів, тому ми намагаємось зробити процес запису на курси максимально простим і доступним для Вас. Ваша мрія стати тестувальником тепер ще ближча, з використанням безвідсоткового кредиту на навчання можна записатись на ІТ курси вже сьогодні.

Крім того, не забувайте, що вимоги до тестувальників щороку зростають, тому чим раніше почнете вивчати тестування, тим більше у Вас шансів успішно працевлаштуватись.

Оплатою частинами можуть скористатися власники таких карток ПриватБанку: «Універсальна», «Універсальна Gold», елітні картки для VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia / Elite).

Для того, щоб дізнатися суму, яка доступна для Вас для оплати у розстрочку, відправте SMS з текстом chast на номер 10060.

Оформити оплату частинами дійсно легко – Вам не потрібно укладати жодних додаткових договорів чи приносити довідку про доходи. Скориставшись цим сервісом Ви економите свій час і можете вносити платежі не відвідуючи відділення банку.

Ця послуга дає Вам можливість розбити оплату курсу тестування на 6 рівних платежів. Все що вам потрібно, це щоб коли Ви прийшли до нас в офіс Школи Тестування і уклали договір на навчання у Вас на рахунку була сума, достатня для сплати першого внеску.

Після сплати першої частини в нас в офісі, менеджер надає Вам чек-договір, в якому вказані дата списання регулярного платежу, сума щомісячного платежу і кількість платежів.

Сервіс «оплата частинами» для наших студентів є абсолютно безкоштовний. Жодних інших комісій чи страховок немає.

Ми дбаємо про наших студентів і турбуємося про те, щоб Ви могли відвідувати заняття вже сьогодні, а здійснювати оплату за навчання поступово.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

(067) 990-37-93

(032) 242-777-2

0 (800) 309-777

м.Львів, вул. І.Франка 61/каб.500

info.lgs.lviv@gmail.com

Skype: logos_lviv