Головна > Новини

НОВИНИ

2
травня
Хочеш стати тестувальником, бо це ІТ-спеціальність? Чудовий вибір! Як це зробити під час івенту «Коротко і по суті: все, що ви хотіли знати про тестування» досвідчений QA Lead в компанії SoftServe Олег Коваль.
Детальніше
13
березня
Питання чи варто йти в ІТ уже не актуальне. Бути в ІТ - не лише модний тренд, а й життєва необхідність. Зрештою працювати в цифрову епоху в сфері ІТ вже в найближчому майбутньому тією чи іншою мірою буде кожен.
Детальніше
14
листопад
Програма навчання комплексна і складається з невеликих модулів, де крок за кроком можна стати тестувальником ПЗ з нуля, освоїти автоматизоване тестування, прокачати soft skills і отримати допомогу в працевлаштуванні.
Детальніше
11
листопад
Багато людей вважають позицію тестувальника не як повноцінну професію, а як перехідний або стартовий етап для входження в іт сферу. Звісно, це не так.
Детальніше
27
серпень
Тестувальник – це перша людина, в руки якої потрапляє програмне забезпечення – гра, додаток тощо. У цьому навіть є певна магія. Так, робота тестувальника – знаходити помилки розробників, уважно перевіряти та не пропускати нічого.
Детальніше
20
липень
Увага! Нова можливість нашої Школи для Вашої зручності – оплата частинами! QA Academy веде активну роботу над покращенням якості обслуговування своїх клієнтів, тому ми намагаємось зробити процес запису на курси максимально простим і доступним для Вас.
Детальніше
6
квітень
Привіт! Я Оксана – випускниця Logos QA Academy! Дуже хочу похвалитися і подякувати водночас… Вже 3 місяці я працюю на супер-цікавому проекті і щодня тішуся цьому успіху. Дуже часто згадую наші заняття – завжди активні, веселі, дуже доступні і цікаві.
Детальніше
21
березень
Працюючи барменом в центральній частині міста, часто спілкувався з представниками IT сфери. Через якийсь час я прийняв для себе рішення змінити професію. Прочитавши багато статей про різні посади, зрозумів, що хочу працювати тестувальником.
Детальніше
22
лютий
Екстрім – це для мене. Так і вирішила ніби з парашутом з літака стрибнути у нову для себе сферу ІТ. Завжди любила до деталей ідеальні речі. Коли хочеться на пів сантиметра щось посунути, і тоді воно стоїть на своєму місці.
Детальніше
10
січень
Ось і попрощались ми із 2016-м роком, який був щедрим на нові можливості та досягнення. Впродовж 2016 року QA Academy випустила близько півтори тисячі студентів, яким подарувала перспективну спеціальність.
Детальніше
21
грудень
Якість програмного забезпечення грає визначальну роль в успішності проекту та репутації компанії виробника. Професія тестувальника полягає в оцінці роботи програм, додатків чи ігор, виявленні в них багів, помилок, недоліків інтерфейсу.
Детальніше
24
листопад
Я працювала в ігровій сфері, в технійчній підтримці і деколи допомагала в тестуванні нашого ігрового продукту. Тоді і прийшло розуміння, що це дуже цікава сфера діяльності і варто в ній розвиватись.
Детальніше

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

(067) 990-37-93

(032) 242-777-2

0 (800) 309-777

м.Львів, вул. І.Франка 61/каб.500

info.lgs.lviv@gmail.com

Skype: logos_lviv