Історія успіху Юлії Пахомової

template-success5

Я працювала в ігровій сфері, в технійчній підтримці і деколи допомагала в тестуванні нашого ігрового продукту. Тоді і прийшло розуміння, що це дуже цікава сфера діяльності і варто в ній розвиватись. Перший час я шукала роботу джуном, і через брак знань і досвіду, нічого не виходило. Потім шукаючи курси по тестуванню, я знайшла молоду школу, якій ще року не було, проте відгуки випускників і рецензії на викладачів дуже зацікавили, і я зупинила свій вибір на “ШТ”. Перше, позитивне враження склав на мене директор “ШТ” Руслан, дуже привітний і уважний до всіх навчальних деталей і своїх учнів. Відповів і проконсультував по всім питанням, а в мене їх було багато, надав чудові рекомендаці по підготовці до навчання. Далі був старт навчання, знайомство з нашими викладачами і предметами які ми будем вивчати. В продовж навчання було багато цікавої інформації і багато практичних завдань. Це все заклало чудову базу для розвитку в сфері тестування. Викладачі, які мотивували до розвитку і завжди допомагали, зокрема Святослав Дюганчук. Це саме той викладач, з яким було легко і цікаво вивчати теорію і вливатись в роботу. Особисто для мене, Святослав став не тільки викладачем, а і другом, який завжди прийде на допомогу, і з яким тімбілдінги проходять на “ура” :slightly_smiling_face:

sqa-lviv-1 (1)
За час навчання в “ШТ”, ми встигли відсвяткувати 1 рік школи, провести кілька тімбілдінгів, і багадо позакласних зустрічей з нашими тіммейтами та викладачами, це був чудовий час коли ти розвиваєшся у всіх можливих аспектах.

Після закінченя школи, пройшло три місяця постійних пошуків роботи, а так як це було літо, це затягнулось. Проте не варто засмучуватись, якщо робота не одразу біжить вам на зустріч, це чудова можливість для самоаналізу і час для саморозвитку. Нічого не дається легко і просто так. Тому просто не здавайтесь перед труднущами і все буде круто!

© 2015-2017 ТзОВ “Школа тестування” – використання матеріалів ТзОВ “Школа тестування” дозволено з попередньої згоди правовласників. Всі права захищені.