Головна > Новини > Історія успіху Юлії Пахомової

Історія успіху Юлії Пахомової

Я працювала в ігровій сфері, в технійчній підтримці і деколи допомагала в тестуванні нашого ігрового продукту. Тоді і прийшло розуміння, що це дуже цікава сфера діяльності і варто в ній розвиватись. Перший час я шукала роботу джуном, і через брак знань і досвіду, нічого не виходило. Потім шукаючи курси по тестуванню, я знайшла молоду школу, якій ще року не було, проте відгуки випускників і рецензії на викладачів дуже зацікавили, і я зупинила свій вибір на “Logos QA Academy”. Перше, позитивне враження склав на мене директор “ШТ” Руслан, дуже привітний і уважний до всіх навчальних деталей і своїх учнів. Відповів і проконсультував по всім питанням, а в мене їх було багато, надав чудові рекомендаці по підготовці до навчання. Далі був старт навчання, знайомство з нашими викладачами і предметами які ми будем вивчати. В продовж навчання було багато цікавої інформації і багато практичних завдань. Це все заклало чудову базу для розвитку в сфері тестування. Викладачі, які мотивували до розвитку і завжди допомагали, зокрема Святослав Дюганчук. Це саме той викладач, з яким було легко і цікаво вивчати теорію і вливатись в роботу. Особисто для мене, Святослав став не тільки викладачем, а і другом, який завжди прийде на допомогу, і з яким тімбілдінги проходять на “ура” :slightly_smiling_face:

За час навчання в “Logos QA Academy”, ми встигли відсвяткувати 1 рік школи, провести кілька тімбілдінгів, і багадо позакласних зустрічей з нашими тіммейтами та викладачами, це був чудовий час коли ти розвиваєшся у всіх можливих аспектах.

Після закінченя школи, пройшло три місяця постійних пошуків роботи, а так як це було літо, це затягнулось. Проте не варто засмучуватись, якщо робота не одразу біжить вам на зустріч, це чудова можливість для самоаналізу і час для саморозвитку. Нічого не дається легко і просто так. Тому просто не здавайтесь перед труднущами і все буде круто!

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

(067) 990-37-93

(032) 242-777-2

0 (800) 309-777

м.Львів, вул. І.Франка 61/каб.500

info.lgs.lviv@gmail.com

Skype: logos_lviv