Головна > Новини > Історія успіху Богдана Бедрія

Історія успіху Богдана Бедрія

Працюючи барменом в центральній частині міста, часто спілкувався з представниками IT сфери. Через якийсь час я прийняв для себе рішення змінити професію. Прочитавши багато статей про різні посади, зрозумів, що хочу працювати тестувальником. Вирішив, що самотужки в короткі строки освоїти потрібні знання я не в силах, тому почав шукати відповідні курси. Зупинився на Logos QA Academy, тому що, сподобалася програма курсу і те, що крім технічної частини в навчання входить англійська.

До початку курсів прочитав пару книжок про тестування, і нічого не зрозумів. Тільки під час навчання я отримав потрібний багаж знань. Курси проходили дуже продуктивно, 3 години пролітали як 15 хв.

Викладачі пояснювали матеріал доступно і цікаво.

Світ не без добрих людей, за місяць до закінчення курсів мені порадили подати CV на відкриту ваканцію QA tester. Одразу зіткнувся з тим, що я поняття не маю як складати CV, на форумах прочитав купу порад, переглянув різні приклади та склав свій власний варіант. Через тиждень мені передзвонили і запросили прийти на тест. Після того, ще через тиждень була співбесіда англійською. Я отримав job offer і дуже вдячний Logos QA Academy, що крім знань та навиків я відчув впевненість в своїх силах.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

(067) 990-37-93

(032) 242-777-2

0 (800) 309-777

м.Львів, вул. І.Франка 61/каб.500

info.lgs.lviv@gmail.com

Skype: logos_lviv